Кто-то из наших медсестричек? Пожалуйста, отзовитесь.
Tusichka05• 02 мая 2022
Знайшла в інтернеті сайт безкоштовних медичних послуг у Варшаві медсестри, лікарів, діагностика у медичному центрі «Даміан» для громадян України
Можливо, Вам допоможе ця інформація.
Ответ дляNattie_jesen
Можливо, Вам допоможе ця інформація.
Спасибо большое. Бесплатных там нет. Терапевт только,но он назначений не делает. К узкому специалисту попасть проблема. Замкнутый круг.
Спасибо Вам
Tusichka05• 03 мая 2022
Ответ дляsammy
Спасибо Вам
Можна проконсультуватися у фейсбук. Консультуюся у кардіолога саме в фейсбуці, навіть препарат допомогли підібрати.
Tusichka05• 03 мая 2022
Ответ дляsammy
Дякую,підкажіть, якщо можна ,Вашого кардіолога
Що Вас турбує?
Може зможу щось підказати.
Сторінка Ваш кардиолог Анна Солощенко (кардіолог з Києва) питання можна задати через приватне повідомлення.
Сторінка Кардіолог Рівне, теж питання можна задати через приватне повідомлення.
Може зможу щось підказати.
Tusichka05• 03 мая 2022
Ответ дляsammy
У темі про про аритмію і екстрасистолію https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3127699 я відповіла на Ваш коментар що до екстрасистолії. Це відповіді 18 та 19. Прочитайте. Будуть питання, відповім.
ЕКГ проходили? Що показало?
Який АТ?
ЕКГ проходили? Що показало?
Який АТ?