Не ангелы• 24 апреля 2022

Закохатися в іншу людину при довгій розлуці

Ви допускаєте, що таке може трапитись, поки ви з дітьми за кордоном, а чоловік тут, в Україні? Чи є такому прощення?
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Какой стресс . Это просто остался без нагляду.
В якому сенсі без нагляду? Він же не собачка,що потребує нагляду

t.fodlash• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Саме так. Без інтиму.
я бы себе не позволила. это дно и подлость. и дело не в белом пальто. мозг должен контролировать гормоны, а не наоборот
Виктория1104• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Сексуального немає, є відчуття ,,дихаю ним,, Це було ще коли ми щодня були поруч. Я чекала його появи на ,,роботі,, щоб був поруч. А потім було прощання біля потягу....
Вы хотите сохранить брак?
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляксюша2010
За что прощать? За слабый передок? То смотрите по себе, сможете ли в с этим продолжать жить. Многие так подогревают личные отношения. А если человек реально полюбил другую женщину, то и прощать не за что. Так увы бывает. Я бы и а первом и во втором разорвала бы супружеские отношения
Не повірю,що жінка от так легко віддає свого чоловіка іншій)
harchushyn• 24 апреля 2022
Автор, ви хочете щоб ЙОГО дружина і діти вам дала прощення?
Чи ваш чоловік має дати прощення вам?
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляt.fodlash
Що б не дозволили собі!?
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляВиктория1104
Вы хотите сохранить брак?
Чий? Його? Я не в шлюбі
Alla MMS• 24 апреля 2022
Автор,вы влюбились в чужого мужа или как? А ваш где?
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Чи ваш чоловік має дати прощення вам?
Я не потребую нічиїх прощень. Мені цікаво чи допускають ті,що поїхали, що таке може статися,пока вона за кордон поїхала

автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляAlla MMS
Саме так і бачу,що це взаємне. Свого не маю давно
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 апреля 2022
Так и он в кого-нибудь влюбится.
tosic• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
А що такого сталося для нього, а не для вас? Ви дихаєте ним’, а він?
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Ааааа.
От ви й сучка.
Наперед прораховуєте чи якщо ви йому дасьте вас трахнути його дружина його покине і він залишиться вам?
Пандора• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Чоловіка пробачити за таке можливо?
Нет. Можно принять
Виктория1104• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Чий? Його? Я не в шлюбі
Я не поняла вначале, подумала, вы замужем. Он отвечает вам взаимностью, ухаживает за вами?
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляtosic
Бачу і відчуваю взаємність
Пандора• 24 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Угу. Мужики сейчас как с ума посходили . Один вот приклеился как банный лист . И так это смешно наблюдать …
У него жена уехала? Так вы хоть скажите фио, может своего кто-то опознает )))
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Як не маєте свого то й нехер ,прикриваючись війною ,на чуже зазіхати.
Space_girl• 24 апреля 2022
Теоретически я могу понять, что такое может случиться. Но этому прощения нет. А вы, автор, просто фу.

автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Ааааа.
От ви й сучка.
Він не залишить сім´ю. І секс не входить в мої плани з ним. Нічого я не прораховую. Сталося як сталося
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Для чого питаєте про прощення???
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляВиктория1104
Як би не побачила взаємності,то не було б цієї теми.
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляПандора
Для чого? Скінчиться війна і все стане на свої місця
Пандора• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Ні, ситуація інша. Закоханість тут, в Україні....його сім´я виїхала.
Так расскажите уже. Жена с детьми уехала и он тут же влюбился? Значит объект и ранее был. Или было желание новых ощущений. А данная ситуация как бы развязала ему руки.
Ну я сужу по себе не знаю что там дома по факту, но мне все время говорят хоть не найди себе кого ну и конечно сам не собирается. По крайней мере так строится общение.
Влюбиться и переспать то разное....
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
На чужих і без війни зазіхали.
Виктория1104• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Бачу і відчуваю взаємність
Тогда это ужасно. И дело не только в том, что вы тратите свое время , вы сознательно , планомерно идете к тому, что будет горе и вам ,и жене, и детям.А мужчина - подлый негодяй, нормальный мужчина вначале заканчивает отношения, а потом начинает новые, и никак по другому.
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляSpace_girl
Це Ваша думка. Я нічого не робила
Space_girl• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Це Ваша думка. Я нічого не робила
Естественно это моё мнение
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Коли ь читала прекрасний вислів. Може й вам пригодиться.

Коли ви давно не мали сексу і прийшов час і ви закохалися..
,то ви не закохалися, то ви просто давно не мали сексу.
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
На чужих і без війни зазіхали.
Ви про себе?