Ви допускаєте, що таке може трапитись, поки ви з дітьми за кордоном, а чоловік тут, в Україні? Чи є такому прощення?
Ответ дляНе ангелы
Ні, ситуація інша. Закоханість тут, в Україні....його сім´я виїхала.
чисто моя думка та порада - не питати ніяких порад в інших, бо то справа сугубо Ваша, як кажуть ’дослухайтесь свого сердя’ чи як там.., і голове жодних поспішних рішень, не гарячкувати.
пс: ’його сім´я виїхала’ - нагадало мені )) . давно було то, і я майже 2 роки поспіль каталась в Трускавець по роботі , 1 а то і 2 рази в тиждень ,, (хто там був той пойме до чого я). На мій погляд, там як інша планета, мабуть 90% парочок в аналгічній ситуації ))) , і до мене теж пробували клеїтись, спочатку бісило, потім місцеві дали добру пораду - сприймати ці підкати з гумором, можна непогано повеселитись, кілька разів так спробувала але все в строгих рамках - так прикольно, самооцінка ого як виросла))) , досі памятаю одного пана: дуже ввічливо підійшов, простягнув букет ромашок і запропонував піти на морозиво..., блін, ну ніяк не могла відмовити
- звісно, і Ваша ситуація геть інша і час інший, але ще спробуйте собі зрозуміти чи то просто лиш такий імпульс/порив миттєвий чи таке справжнє почуття, і звісно тільки самій вирішувати... (я вважаю, що таки імпульс)
Ответ дляНе ангелы
Сексуального немає, є відчуття ,,дихаю ним,, Це було ще коли ми щодня були поруч. Я чекала його появи на ,,роботі,, щоб був поруч. А потім було прощання біля потягу....
Ааааа. Я поняла. Роман с коллегой. Обмен взглядами. И что он пишет сейчас? Что говорит?
А муж вас не провожал? Коллега женат?
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Цікава думка тих,хто поїхали не відомо на який час
От я й питаю ЧОМУ вас цікавить думка тих,хто поїхав на невідомо який час, чи пробачать вони зраду.
От мені не цікаво?
А вам цікаво. Чому.
Автор,знаєте як працює психотерапія?
Психотерапевт не сам дає вам відповіді і рішення.
Він задає питання ,щоб клієнт задумався в дав собі відповідь.
Так чому вас це цікавить?
От мені не цікаво?
А вам цікаво. Чому.
Автор,знаєте як працює психотерапія?
Так чому вас це цікавить?
Ответ дляПандора
Так расскажите уже. Жена с детьми уехала и он тут же влюбился? Значит объект и ранее был. Или было желание новых ощущений. А данная ситуация как бы развязала ему руки.
Ну я сужу по себе не знаю что там дома по факту, но мне все время говорят хоть не найди себе кого ну и конечно сам не собирается. По крайней мере так строится общение.
Влюбиться и переспать то разное....
Не было объекта ранее) встретились на общей работе, в чужом городе. Его семья выехала. Между нами ничего не было.
Прощание на вокзале. Сейчас общение почти круглосуточно
Ответ дляt.fodlash
я бы себе не позволила. это дно и подлость. и дело не в белом пальто. мозг должен контролировать гормоны, а не наоборот
Согоасна. Это тоже предательство. Только такое мастерское. Только вам и вашей совести отвечать....никто ж не знает. Ничего ж не было. Все было!!!
Ответ дляВиктория1104
Тогда это ужасно. И дело не только в том, что вы тратите свое время , вы сознательно , планомерно идете к тому, что будет горе и вам ,и жене, и детям.А мужчина - подлый негодяй, нормальный мужчина вначале заканчивает отношения, а потом начинает новые, и никак по другому.
Он очень хороший человек. Ни какого горя никто не допустит
Виктория1104• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Я не понимаю, в чем ваш вопрос?
xthyjujhbz• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Капец… навеяло песню синий платочек
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Та невже?
Якщо його дружина за кордоном десь як біженка. Їй важко з дітками,вона сумує за чоловіком.
А тут є така пані,як ви, котра веде переписки з одруженим. Невже вона такому зрадіє?
Ответ дляPtashkaO
Дякую Вам ;) Трускавець і моє улюблене місце, але я проти курортних романів.
Поки що я не знаю що у мене. Я все залишу на його розсуд, тільки він може вирішити що між нами може бути
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Якщо він хороший, то ви НЕХОРОША .
Автор, він ОДРУЖЕНИЙ!!!
Чи для вас це нічого не означає?
Автор, він ОДРУЖЕНИЙ!!!
Чи для вас це нічого не означає?
Ответ дляВаш психолог
Мала бесіду з такими чоловіками.
Більшість вважає,що при таких даних,саме їх зрадили дружини.
Типу,війна показала справжні відносини.
Не всі чоловіки про це сказали дружинам,багато хто просто для себе зробив такий висновок.
Типу,війна показала справжні відносини.
Можна розгорнутіше?
При обставинах, коли дружина закохалася в іншого чи коли чоловік зрадив, чоловіки вважають, що їх зрадили дружини?
Незрозуміло, але дуже цікаво, хоча ми вдома обидва, у Дніпрі.