Не ангелы• 24 апреля 2022

Закохатися в іншу людину при довгій розлуці

Ви допускаєте, що таке може трапитись, поки ви з дітьми за кордоном, а чоловік тут, в Україні? Чи є такому прощення?
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Для чого питаєте про прощення???
Цікава думка тих,хто поїхали не відомо на який час

PtashkaO• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Ні, ситуація інша. Закоханість тут, в Україні....його сім´я виїхала.
чисто моя думка та порада - не питати ніяких порад в інших, бо то справа сугубо Ваша, як кажуть ’дослухайтесь свого сердя’ чи як там.., і голове жодних поспішних рішень, не гарячкувати.

пс: ’його сім´я виїхала’ - нагадало мені )) . давно було то, і я майже 2 роки поспіль каталась в Трускавець по роботі , 1 а то і 2 рази в тиждень ,, (хто там був той пойме до чого я). На мій погляд, там як інша планета, мабуть 90% парочок в аналгічній ситуації ))) , і до мене теж пробували клеїтись, спочатку бісило, потім місцеві дали добру пораду - сприймати ці підкати з гумором, можна непогано повеселитись, кілька разів так спробувала але все в строгих рамках - так прикольно, самооцінка ого як виросла))) , досі памятаю одного пана: дуже ввічливо підійшов, простягнув букет ромашок і запропонував піти на морозиво..., блін, ну ніяк не могла відмовити
- звісно, і Ваша ситуація геть інша і час інший, але ще спробуйте собі зрозуміти чи то просто лиш такий імпульс/порив миттєвий чи таке справжнє почуття, і звісно тільки самій вирішувати... (я вважаю, що таки імпульс)
Пандора• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Саме так. Без інтиму.
О Боже...а пока у вас рядом был муж он и не любил вовсе? Конечно можно любить и не видеть. Как это началось?
Пандора• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Сексуального немає, є відчуття ,,дихаю ним,, Це було ще коли ми щодня були поруч. Я чекала його появи на ,,роботі,, щоб був поруч. А потім було прощання біля потягу....
Ааааа. Я поняла. Роман с коллегой. Обмен взглядами. И что он пишет сейчас? Что говорит?
А муж вас не провожал? Коллега женат?
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
От я й питаю ЧОМУ вас цікавить думка тих,хто поїхав на невідомо який час, чи пробачать вони зраду.

От мені не цікаво?
А вам цікаво. Чому.

Автор,знаєте як працює психотерапія?
Психотерапевт не сам дає вам відповіді і рішення.
Він задає питання ,щоб клієнт задумався в дав собі відповідь.
Так чому вас це цікавить?
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляПандора
Так расскажите уже. Жена с детьми уехала и он тут же влюбился? Значит объект и ранее был. Или было желание новых ощущений. А данная ситуация как бы развязала ему руки.
Ну я сужу по себе не знаю что там дома по факту, но мне все время говорят хоть не найди себе кого ну и конечно сам не собирается. По крайней мере так строится общение.
Влюбиться и переспать то разное....
Не было объекта ранее) встретились на общей работе, в чужом городе. Его семья выехала. Между нами ничего не было.
Прощание на вокзале. Сейчас общение почти круглосуточно
t.fodlash• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Що б не дозволили собі!?
встречаться/... и тп шо там у вас
1) будучи в браке
2) зная, что избранник в браке, но семья уехала
t.fodlash• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Чий? Його? Я не в шлюбі
а...понятно.
вильна каса
Пандора• 24 апреля 2022
Ответ дляt.fodlash
я бы себе не позволила. это дно и подлость. и дело не в белом пальто. мозг должен контролировать гормоны, а не наоборот
Согоасна. Это тоже предательство. Только такое мастерское. Только вам и вашей совести отвечать....никто ж не знает. Ничего ж не было. Все было!!!

автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляВиктория1104
Тогда это ужасно. И дело не только в том, что вы тратите свое время , вы сознательно , планомерно идете к тому, что будет горе и вам ,и жене, и детям.А мужчина - подлый негодяй, нормальный мужчина вначале заканчивает отношения, а потом начинает новые, и никак по другому.
Он очень хороший человек. Ни какого горя никто не допустит
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Коли ь читала прекрасний вислів. Може й вам пригодиться.

Коли ви давно не мали сексу і прийшов час і ви закохалися..
,то ви не закохалися, то ви просто давно не мали сексу.
Я не вижу в нем сексуального партнёра. Вот какое то родство
Виктория1104• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Я не понимаю, в чем ваш вопрос?
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Ви про себе?
Нет, не о себе
xthyjujhbz• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Капец… навеяло песню синий платочек
Пандора• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Чий? Його? Я не в шлюбі
Стоп. Его семья уехала. Вы в своем городе одна. И у вас любовь. То понятно удобный сценарий. Я женатиков и не встречала и не рассматривала слава Богу. Это нехорошо и точка!
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Та невже?
Якщо його дружина за кордоном десь як біженка. Їй важко з дітками,вона сумує за чоловіком.
А тут є така пані,як ви, котра веде переписки з одруженим. Невже вона такому зрадіє?
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Нет, не о себе
А я про вас.
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляPtashkaO

Дякую Вам ;) Трускавець і моє улюблене місце, але я проти курортних романів.
Поки що я не знаю що у мене. Я все залишу на його розсуд, тільки він може вирішити що між нами може бути
Пандора• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Він не залишить сім´ю. І секс не входить в мої плани з ним. Нічого я не прораховую. Сталося як сталося
В ваши может и нет, а в его точно. Зачем вы ему еще? Для любви у него жена и дети.

harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Якщо він хороший, то ви НЕХОРОША .

Автор, він ОДРУЖЕНИЙ!!!
Чи для вас це нічого не означає?
Шаленчиха• 24 апреля 2022
Ответ дляВаш психолог
Мала бесіду з такими чоловіками.
Більшість вважає,що при таких даних,саме їх зрадили дружини.
Типу,війна показала справжні відносини.
Не всі чоловіки про це сказали дружинам,багато хто просто для себе зробив такий висновок.
Можна розгорнутіше?
При обставинах, коли дружина закохалася в іншого чи коли чоловік зрадив, чоловіки вважають, що їх зрадили дружини?
Незрозуміло, але дуже цікаво, хоча ми вдома обидва, у Дніпрі.
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляПандора
Я не понимаю Ваш вопрос.
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляПандора
А муж вас не провожал? Коллега женат?
У меня нет мужа. А ,,коллега,,был на время, так случилось в чужом городе. Да,он женат
Пандора• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Нет я не понимаю. Тогда и каждая должна завести себе Иштвана, Педро, Диего, Ганса, Милоша и т.д. и потрахаться еще. Женщины тоже без секса. Не умрем!
Пандора• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Так секс был?
Пандора• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Та ладно. Он конечно решит да. А вы типа такая ведомая?
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляПандора
Мы оба были в чужом городе. Я уже уехала
Лучик_лучик• 24 апреля 2022
Удалено администрацией...
jif• 24 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Для чого питаєте про прощення???
Интересуется, если донесет, жена бросит его или нет. Прозрачно все.
автор Не ангелы • 24 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Та невже?
Я думаю она и не узнает об этом