Ви допускаєте, що таке може трапитись, поки ви з дітьми за кордоном, а чоловік тут, в Україні? Чи є такому прощення?
ShellyBelly• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Ви нічого про нього не знаєте і не маєте права про нього говорити погане! Він нічого не зробив поганого
Он женатый мужчина. А жена его замужем. За мужем(должна была бы быть,если бы он был бы мужчиной). Будь он свободен-ради бога. Кстати,ему ничего не мешает,но почему -то не сильно хочется. А так да,говно
Ответ дляНе ангелы
Він, маючи сім´ю, допустив романтичні стосунки. Він дурить свою сім´ю. Він здатний на зраду і обман. У ваших же очах він буде героєм до того часу, поки не заведе романтичних стосунків з іншою дурочкою, як так самісінько битиме себе п´иятою в груди, що ’він нічого поганого не зробив’. Зробив. Зрадив.
Ответ дляСюняГуня
О, та ви не орчиця-самка тих, хто блукали по моїй Бучі?! Я хз де закордоном і боюсь реакції людей, які питають звідки я саме з України.
Ті теж, з погляду на витворене, жили одним днем.
Он воно, як, виявляється. Одним днем... Сука... Аж в грудях заболіло...
Ви в розумі?
Ответ дляShellyBelly
Можливо тому що між нами просто дружнє спілкування? І таким і залишиться?
Ответ дляСюняГуня
Він нікого не зрадив.зупиніться
ShellyBelly• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
І тому Ви в старпості написали’закохатися’. Так треба вже визначитись’дружнє чи закохалася’? Ви хоч себе не обманюйте
Mira29-c3c3• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Він нікого не зрадив.зупиніться
Автор,закон сіяння і жатви ніхто не відміняв.Просто пам’ятайте про це.
Олимпиада80• 24 апреля 2022
Ответ дляВаш психолог
Мала бесіду з такими чоловіками.
Більшість вважає,що при таких даних,саме їх зрадили дружини.
Типу,війна показала справжні відносини.
Не всі чоловіки про це сказали дружинам,багато хто просто для себе зробив такий висновок.
Типу,війна показала справжні відносини.
Придурки. Жінки вивозили дітей. То не чоловіки, а лайно
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні. Зараз автор зваблює чоловіка дуже професійно. Думаю багато обіцяла, а потім «терміново виїхала» при цьому продовжує зваблювати і утримувати його цікавість. Це як моркву перед носом ішака тримати , щоб він йшов куди потрібно.
и что?
если он ишак пусть идет за морквой
взрослые люди, всегда! Делают то что хотят.
если он ишак пусть идет за морквой
Ответ дляВиктория1104
Вы не ’ закохалися’ в человека, а создали образ, примеряли его на мужчину и он вас притягивает.Если говорить о сексуальном влечении, то это просто химия, проходит в течение 3-7 месяцев.Рекомендую вам посмотреть на Ютубе ролики психолога Статьи, возможно получите ответы на свои вопросы, ну и точно отвлечетесь
Сатья-рус.прихвостень , переоделся
война и то,что делается тут -большой болт
его стадионы в рашке
ничего , кроме модели ’ведическая жена’’ не предлагает
его стадионы в рашке
cherry2015• 24 апреля 2022
Для меня это недопустимо. Я выехала 28 марта и не сплю 3 ночь поскольку работаю.Я и работаю, и волонтёрам помогаю, и ребёнком занимаюсь. Влюбиться? Автор, я не помню когда ела. Я не понимаю, вы на отдыхе?
Леди Репях• 25 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Коли його дружина пездитиме вас мороженою куркою на очах усіх сусідів, не забудьте прокричати цю фразу ’Я ничего плохого не делаю!’
В також ту,з попереднього допису...ну що ви самотня і маєте право

Ахахаха! Жму руку)))
Ответ дляcherry2015
И? Мы именно и познакомились, когда ,,работали,, круглосуточно. Это имеет значение?
Виктория1104• 25 апреля 2022
Ответ дляРешка7777
Сатья-рус.прихвостень , переоделся
его стадионы в рашке
Ну вам не нравится ,не смотрите , в чем проблема
.
Вы, что не в курсе, что в мире существуют различные модели семьи, различные мнения.Я нашла в его лекциях полезную информацию для себя, порекомендовала автору, ее право смотреть или нет,причем тут рашка, не рашка ? Мне не интересны его политические взгляды, собственно и ваши тоже, у автора тема была об отношениях
. Вы, что не в курсе, что в мире существуют различные модели семьи, различные мнения.Я нашла в его лекциях полезную информацию для себя, порекомендовала автору, ее право смотреть или нет,причем тут рашка, не рашка ? Мне не интересны его политические взгляды, собственно и ваши тоже, у автора тема была об отношениях
cherry2015• 25 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Я не понимаю откуда у вас время и силы чтоб даже думать об этом….