Всего с начала проведения специальной военной операции уничтожены: 141 самолет, 110 вертолетов, 551 беспилотный летательный аппарат, 264 зенитных ракетных комплекса, 2496 танков и других боевых бронированных машин, 282 установки реактивных систем залпового огня, 1093 орудия полевой артиллерии и миномета, а также 2343 единицы специальной военной автомобильной техники.
дані з телеграм-каналу Мин. обороны рашки.
xthyjujhbz• 24 апреля 2022
Я вообще не понимаю, что ж тогда у нас было? Нас же месяца два шпиговали оружием
Ответ дляxthyjujhbz
вила(.
Ответ дляshalti21
А что вы там делаете в том канале ?лапшу рашисткую читаете ?
поминальні пости читаю. як пояснюють, де померли, чому померли їхні майори і лейтенанти.
Ответ дляshalti21
я вже в тому віці, що можу черпати інфо з різних джерел.
на мою свідомість це не впливає.
я читаю, що пишуть і англ. змі про нас.
на мою свідомість це не впливає.
я читаю, що пишуть і англ. змі про нас.
Виктория1104• 24 апреля 2022
Все врут, вы, что не знали об этом? Все занижают свои потери и преувеличивают свои достижения
Ответ дляMy Business
на мою свідомість це не впливає.
я читаю, що пишуть і англ. змі про нас.
на мою свідомість це не впливає.
я читаю, що пишуть і англ. змі про нас.
Вони пишуть те саме, що наші, зате там коменти цікаві пізнавальні бувають. Німецькі змі топчуться на місці не вашим не нашим
Ответ дляВиктория1104
тобто й нашій статистиці ви не вірите?
Виктория1104• 24 апреля 2022
Ответ дляMy Business
тобто й нашій статистиці ви не вірите?
Конечно не верю.Я черпаю информацию из разных источников.
Ответ дляВиктория1104
а я вірю. й радію, коли читаю Груз 200.
Виктория1104• 24 апреля 2022
Ответ дляMy Business
а я вірю. й радію, коли читаю Груз 200.
Ну радійте, кто вам не даёт.
Galyna1211• 24 апреля 2022
Ответ дляMy Business
а я вірю. й радію, коли читаю Груз 200.
Нашу статистику по вбитим руським самі ж руські і підтвердили випадково, потім потерли, але кому треба заскрінили, в них було 13 700 вбитими і 7 тис зниклих. Тобто 20 700 фактично. Це приблизно те, що і наші вказують. До речі наші цифри по 200м підтверджує ізраїльська розвідка. Техніку важче порахувати, але в нас зараз танків більше, бо на початку наші затрофеїли багато у руських в хорошому стані.
Carrie Bradshaw-Preston• 24 апреля 2022
Автор, то Ви ще не читали телеграм каналів рф, де пишуть, що в Україні лише ВСУ складає більше 600 тисяч людей, а ще різні нацбати, загони і т.д., які складають до 50% від чисельності ВСУ. Загалом 600+300 тис. Ми, типу, цього не знали, тому не змогли їх перемогти за 3 дні...
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston

ого
Carrie Bradshaw-Preston• 24 апреля 2022
Ответ дляMy Business

ого
Ага... читаєш таке і думаєш, ти в Україні чи в Ізраїлі...
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Мій чоловік сьогодні озвучив зараз 1 млн захисників (разом з тро, батальонами), ага, ну-ну...
Ответ дляLyudaT
Рашисти довго підраховували загиблих на крейсері Москва. Підрахували нарешті: один загиблий
ну таке... а в нас аж майже 2500 танків. І як вони до 2500 так швидко порахували?
Так вчера сказали 1 загиблий, и 24 без вести пропавших. ( этих они не считают погибшими). Цирк
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
а бойових гусей у нас не злічить).
Carrie Bradshaw-Preston• 24 апреля 2022
Ответ дляok1904
Ну, важко сказати насправді... Думаю, ми це дізнаємось, але значно пізніше...