My Business• 24 апреля 2022

А було в нас стільки танків?

Всего с начала проведения специальной военной операции уничтожены: 141 самолет, 110 вертолетов, 551 беспилотный летательный аппарат, 264 зенитных ракетных комплекса, 2496 танков и других боевых бронированных машин, 282 установки реактивных систем залпового огня, 1093 орудия полевой артиллерии и миномета, а также 2343 единицы специальной военной автомобильной техники.
дані з телеграм-каналу Мин. обороны рашки.
ok1904• 24 апреля 2022
У нас танків? Не більше 400 на момент вторгнення,може менше ,з трофейними через місяць стало вдвічі більше наче так. Літаків в нас стільки не було...

olechka_uli• 24 апреля 2022
То ихние
xthyjujhbz• 24 апреля 2022
Я вообще не понимаю, что ж тогда у нас было? Нас же месяца два шпиговали оружием
Заkoхані• 24 апреля 2022
Ответ дляxthyjujhbz
Шпиговали
автор My Business • 24 апреля 2022
Ответ дляxthyjujhbz
вила(.
xthyjujhbz• 24 апреля 2022
Ответ дляMy Business
вила(.
Скорее всего, раз 24 мы были на расслабоне
Заkoхані• 24 апреля 2022
Автор, а що ви робите у тому каналі?
shalti21• 24 апреля 2022
А что вы там делаете в том канале ?лапшу рашисткую читаете ?
Nonavlon• 24 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Автор, а що ви робите у тому каналі?
у автора слишком много вопросов такого плана - думаю ответ очевиден

автор My Business • 24 апреля 2022
Ответ дляshalti21
поминальні пости читаю. як пояснюють, де померли, чому померли їхні майори і лейтенанти.
ok1904• 24 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Шпиговали
лінія фронту в нас скільки км? Зе ж по началу відмовлявся , аж потім стали щось шпигувати.
автор My Business • 24 апреля 2022
Ответ дляshalti21
я вже в тому віці, що можу черпати інфо з різних джерел.
на мою свідомість це не впливає.
я читаю, що пишуть і англ. змі про нас.
Виктория1104• 24 апреля 2022
Все врут, вы, что не знали об этом? Все занижают свои потери и преувеличивают свои достижения
ok1904• 24 апреля 2022
Ответ дляMy Business
на мою свідомість це не впливає.
я читаю, що пишуть і англ. змі про нас.
Вони пишуть те саме, що наші, зате там коменти цікаві пізнавальні бувають. Німецькі змі топчуться на місці не вашим не нашим
автор My Business • 24 апреля 2022
Ответ дляВиктория1104
тобто й нашій статистиці ви не вірите?
Виктория1104• 24 апреля 2022
Ответ дляMy Business
тобто й нашій статистиці ви не вірите?
Конечно не верю.Я черпаю информацию из разных источников.
автор My Business • 24 апреля 2022
Ответ дляВиктория1104
а я вірю. й радію, коли читаю Груз 200.
ok1904• 24 апреля 2022
Подумала, що Вам , автор, сказать: при таких втратах противник в педарасії ще той звір озброєний до зубів тримає оборону, крейсери топить, міст грозиться підірвати... Може треба виразити занепокоїнність чи озабоченність?
Виктория1104• 24 апреля 2022
Ответ дляMy Business
а я вірю. й радію, коли читаю Груз 200.
Ну радійте, кто вам не даёт.

LyudaT• 24 апреля 2022
Рашисти довго підраховували загиблих на крейсері Москва. Підрахували нарешті: один загиблий ну таке... а в нас аж майже 2500 танків. І як вони до 2500 так швидко порахували?
Заkoхані• 24 апреля 2022
Ответ дляok1904
Коли саме він ’відмовлявся’?
Посилання буде?
Дякую!
ok1904• 24 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Коли саме він ’відмовлявся’?
Посилання буде?
Дякую!
До середини жовтня2021. Посилання скину, якщо знайду.
Galyna1211• 24 апреля 2022
Ответ дляMy Business
а я вірю. й радію, коли читаю Груз 200.
Нашу статистику по вбитим руським самі ж руські і підтвердили випадково, потім потерли, але кому треба заскрінили, в них було 13 700 вбитими і 7 тис зниклих. Тобто 20 700 фактично. Це приблизно те, що і наші вказують. До речі наші цифри по 200м підтверджує ізраїльська розвідка. Техніку важче порахувати, але в нас зараз танків більше, бо на початку наші затрофеїли багато у руських в хорошому стані.
Carrie Bradshaw-Preston• 24 апреля 2022
Автор, то Ви ще не читали телеграм каналів рф, де пишуть, що в Україні лише ВСУ складає більше 600 тисяч людей, а ще різні нацбати, загони і т.д., які складають до 50% від чисельності ВСУ. Загалом 600+300 тис. Ми, типу, цього не знали, тому не змогли їх перемогти за 3 дні...
автор My Business • 24 апреля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston

ого
Carrie Bradshaw-Preston• 24 апреля 2022
Ответ дляMy Business

ого
Ага... читаєш таке і думаєш, ти в Україні чи в Ізраїлі...
ok1904• 24 апреля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Мій чоловік сьогодні озвучив зараз 1 млн захисників (разом з тро, батальонами), ага, ну-ну...
Dashko007• 24 апреля 2022
Ответ дляLyudaT
Так вчера сказали 1 загиблий, и 24 без вести пропавших. ( этих они не считают погибшими). Цирк
автор My Business • 24 апреля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
а бойових гусей у нас не злічить).
Carrie Bradshaw-Preston• 24 апреля 2022
Ответ дляok1904
Ну, важко сказати насправді... Думаю, ми це дізнаємось, але значно пізніше...