Всего с начала проведения специальной военной операции уничтожены: 141 самолет, 110 вертолетов, 551 беспилотный летательный аппарат, 264 зенитных ракетных комплекса, 2496 танков и других боевых бронированных машин, 282 установки реактивных систем залпового огня, 1093 орудия полевой артиллерии и миномета, а также 2343 единицы специальной военной автомобильной техники.
дані з телеграм-каналу Мин. обороны рашки.
Ответ дляDashko007
Так вчера сказали 1 загиблий, и 24 без вести пропавших. ( этих они не считают погибшими). Цирк
так а рідні шукать не будуть? моряки - це ж не дикообразі буряти.
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Автор, то Ви ще не читали телеграм каналів рф, де пишуть, що в Україні лише ВСУ складає більше 600 тисяч людей, а ще різні нацбати, загони і т.д., які складають до 50% від чисельності ВСУ. Загалом 600+300 тис. Ми, типу, цього не знали, тому не змогли їх перемогти за 3 дні...
Чого ж наспупали, коли не знали
Vlada-Maria• 24 апреля 2022
Ответ дляolechka_uli
То ихние
то у них від страху в очах п’ятериться))))
Carrie Bradshaw-Preston• 24 апреля 2022
Ответ дляDashko007
Ага... Вони отримали прописку у морському королівстві і не дають про себе знати... ’бо теперь вони у кращому місці’ )))
Справа в тому, що за досягнення повишають у військовому званні і дають інші плюшки, тому і стільки танків, які просто намальовані на бумазі. А ворожі канали треба читати, бо нам теж правду не кажуть. За 22.04 і досягнення під Харковом у Козачій Лопані позитивний звіт всі читали? А якщо подивитись на фото від русні, то серце рветься від жаху. І попередження там часто є. Наприклад, за Одесу вчора писали наперед, і про порт у Южному. Сьогодні пишуть про жд гілку з Молдови, а це загроза для Рені, Килії, Бел-Дн. Є також інфа про ракетний удар сьогодні о 19-20 по Одеській обл. Доречі, це через півгодини.
Ответ дляok1904
Мій чоловік сьогодні озвучив зараз 1 млн захисників (разом з тро, батальонами), ага, ну-ну...
я б озвучила, що у нас млн 30-35 захисників.
ліплять пельмені теж захисники.
печуть паски.
моляться.
всі ми захисники. тільки без автомату.
ліплять пельмені теж захисники.
печуть паски.
моляться.
всі ми захисники. тільки без автомату.
Carrie Bradshaw-Preston• 24 апреля 2022
Ответ дляok1904
Чого ж наспупали, коли не знали
Фіг їх знає...
Ответ дляBonya_A
Люди, які запитують, що ви робите на рос. тг каналах. Ви не забагато собі дозволяєте? Чи коли радите зомбі читати різні джерела, то чому про себе забуваєте?
Наші теж безбожно брешуть і приховують. Змиріться з цим
совЄтчицяихвсе.
Ответ дляИринаКа
Так і є. Я читаю все, що вважаю за потрібне. Фільтр в голові стоїть. А деякі мене тут дивують і це мяко кажучи
Vlada-Maria• 24 апреля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
незнайки)))))
Ответ дляok1904
Ну, да. Мінус ті, що за кордоном, то 25 млн точно
від знайомої чула, що в одесі 10% руського міру.
тому потрібно і це враховувать.
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
вангую))))
через пару недель будет инфо , что воевали еще дети и женщины
никто этого не знал, поэтому спец операция не получилась)
Carrie Bradshaw-Preston• 24 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Мені у інстаграмі одна самка пише ’наш президент на месте в Кремле’, а ваш давно сбежал в Германию’... Чому саме в Германию - не зрозуміло, на моє питання, а кого я кожен день бачу на вулиці Києва у вечірньому звіті відповідь ’это фейк’. Друга самка пише ’да, жалко вас... сдались бы сразу и не пришлось бы применять кардинальные меры... а так все равно вас мы победили и контролируем, Зеленского вашего захватили, а мог бы сразу пойти на нормальные переговоры’... Я в шоці, питаю, звідки такі дані... ’по телевизору нам все рассказывают, мы своей стране верим, а вы только фейками занимаетесь’... Я кажу, а як же ж те, що лідери і перші особи різних держав побували у наших Бучі, Ірпені, Бородянці і т.д. і можуть засвідчити, що реальність жахлива насправді??? ’То ви сами сделали, ваше правительство решило пожертвовать несколькими городами и жителями, чтобы создать провокационную тему против россии, но вас выкрыли...’
І що дивно: у них навіть швидка з дурки не стоїть під парадним...
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Другий місяць війни, а методичка та сама? Ну-ну
Carrie Bradshaw-Preston• 24 апреля 2022
Ответ дляok1904
???
Marisha1715• 24 апреля 2022
Ответ дляxthyjujhbz
Скорее всего, раз 24 мы были на расслабоне
Не совсем , за двое суток до 24, наши знали что будет наступление, через мой дом ( около трассы) 2 суток подряд только ночью шли колонами наши танки и пр.
По данным справочника The Military Balance, Сухопутные войска Украины имели на вооружении на начало 2022 года:
858 танков разных типов и ещё 1132 на хранении
1212 боевых машин пехоты
547 боевых разведывательных машин (БРДМ-2, БРМ-1К)
622 бронетранспортёра и бронеавтомобиля
более 607 самоходных артиллерийских установок
более 515 буксируемых полевых орудий и гаубиц
354 реактивных систем залпового огня
340 миномётов калибром 120 мм
90 тактических ракетных комплексов Точка
35 ударных вертолётов Ми-24 и 23 многоцелевых вертолётов Ми-8
более 81 зенитных ракетных комплексов разных типов
1212 боевых машин пехоты
622 бронетранспортёра и бронеавтомобиля
354 реактивных систем залпового огня
340 миномётов калибром 120 мм
Ответ дляИринаКа
А які читаєте, поділіться в особисті
Ответ дляMarisha1715
В мене брат місяць до вторгнення ходив на чергування на підсилення добу через добу, багато тренувалися у вільний від чергування час. Знаю, що багато військових ще за місяць були в режимі стенд.бай, а де@хто (зброярі , механіки- ремонтники ще до нового року у відрядженнях)
Carrie Bradshaw-Preston• 24 апреля 2022
Ответ дляMarisha1715
За дві доби? Так вони ж кажуть, що ще у листопаді знали стовідсотково, і навіть знали, що саме після 23 лютого, бо хутін любить символічність дат... І не розголошували цю інформацію, бо тоді була б паніка, люди б почали виїздити масово...
А я як почула про це, то все думаю: а чого ж тоді, як ви все так чудово знали, вже на другий день танк чавив людину у авто на Оболоні біля будинку моєї мами... Чому стільки людей загинуло у містах, що прилягають до Києва, адже це зона підвищеної небезпеки, а виходить, що всі наші багатостраждалі міста і села передмістя не були захищені, і тому там стався такий жах... ((( Якось це все не в´яжеться... (((