Esya• 25 апреля 2022

Допомога ООН в Тернополі

Підкажіть де оформити допомогу ООН в Тернополі? Як довго стояти в черзі? І де можна зареєструватись?
Himikova• 25 апреля 2022
А де взагалі про неї почитати? Кому можна її оформляти?
ОленаЯ• 25 апреля 2022
Всім можна
ОленаЯ• 25 апреля 2022
https://te.20minut.ua/dopomahayemo/pereselentsyam-...
автор Esya • 25 апреля 2022
А не знаєте де черга менше?
lijulia• 25 апреля 2022
Увага‼️ Наш офіс #1 за адресою Мазепи,2 тимчасово припинив попередній запис у чергу, натомість це здійснює офіс #2, який знаходиться за адресою вул. Старий ринок,2‼️
З 9 години ранку приходите і записуєтеся , отримаєте номер , вас приєднають до телеграм каналу і там відслідковуєте свою чергу)
svalentina• 25 апреля 2022
Вул.Мазепи 2 , Вул. Старий Ринок 2 це готель Тернопіль вхід з лівого боку .
Ms_Sambukina• 25 апреля 2022
А есть кто уже подавал - там только на укрпочте получать? Или на карту можна тоже? Есть кто уже получил? Расскажите пожалуйста
Kupiryukzak• 25 апреля 2022
Сегодня в Хмельницком брали номерок. Сказали что выплата будет на карту
Ксения Ш.• 25 апреля 2022
Тут в ТГ можна почитати основні відповіді на питання - кому, де, як, скільки (закріплене зверху). https://t.me/IDPhelp

В Тернополі наразі 2 офіси.
ТГ на Мазепи, 2 -
https://t.me/oon_help

ТГ на Старий ринок, 2 https://t.me/staryirynok
Читайте, моніторте.

На жаль, організація процесу м´яко кажучи, не дуже. І це ООН! Ті, хто стояли в хвості черги, опинилися попереду. Адже чергу розділили, другий офіс почав роботу з номера 4417. Ось і виходить, що номер 2500 ще чекає, а 5000 вже пройшов :)
Sashunya25• 26 апреля 2022
Кто из Тернополя, у меня номер 5512, нужно срочно уехать на день -два, а судя по Телеграмм -боту этот номер будет проходить завтра, по адресу Старий Ринок, 2. С удовольствием поменяюсь с тем, кто позже), может есть кто с Мазепы, 2, тоже будет супер)
Ірина 1010• 13 мая 2022
Доброго дня! Скажіть,будь ласка, який графік роботи по вул,Старий ринок? Чи працюєте у суботу та неділю? Дякую
автор Esya • 13 мая 2022
Ответ дляІрина 1010
Добрий день. Вони працюють кожен день за 8.00 до 20.00 окрім суботи. В суботу вихідний.