Їдемо з котиками. Провідниця не хотіла нас пускати з котами без паспортів. Про те, що воєнний стан, ми фактично евакуюємося, нас чекає квартира, що ми вже на дорогу з двома пересадками витратили 4 тисячі не хотіла і слухати. Сжалілася після того як я почала плакати. В нас знайомі їздили з тваринами і ні в кого такого не було.
Думаємо заплатити їй в знак подяки що пустила. Але немає готівки, пропонуємо на карту. Каже оставити собі, бо нам ще знадобляться…
У вас було таке?
brilyantik• 25 апреля 2022
Дякую вам за вашу позицію, що не лишили тварин! (Тут сердечко) Ви молодець, що прагните віддячити, але якщо людина сказала вже чітко ні - то ні. Краще після подорожі, знаючи її ім´я, прізвище, пам´ятаючи рейс та час - написати в прес-службу залізниці. І їм інфопривід, і їй буде приємно!
brilyantik• 25 апреля 2022
Ответ дляybloko
Щойно приїхали з ЗУ у Київ. Тільки білети спитали і то не дивились. У вагоні були пасажири з котиками, один весь час у переносці, а ще один навіть ходив по коридору. Провідник дуже лояльний був до всього.
Стосовно теми тварин - дійсно у багатьох випадках людський фактор спрацьовує
Элли Иванова• 25 апреля 2022
В смысле? Она вас не пускала, заставила плакать, а вы ей денег? Капец. Я б ей вместо благодарности от души бы пожелала тоже когда-нибудь поплакать на перроне. Неоднократно. **ка.
Princess Asya• 25 апреля 2022
Когда мы эвакуировались, у нас даже проводника не было. Мужчина один простоял в тамбуре 10.5 часов с собакой возле туалета. Много людей было с животными, переноски через раз. А животных с собой брать можно. Если крупная собака, то нужно выкупать все купе (4 места), насколько помню по старым законам.
Ответ дляЭлли Иванова
Я так перелякалася що не зможемо поїхати що вже на все була згодна. Розумію, що це по суті хабар, і це погано(
brilyantik• 25 апреля 2022
Було до війни: перевозили кицю. Сіамську. З темпераментом дівчинка, тому дали укол, як радив ветлікар, але він дозу, мабуть, не розрахував. Укол кішку тільки збентежив і роздратував, і вона почала волати, наче з преісподньої, знаєте, такий голосний звук з горлянки!((( хоч ми ви викупили усе купе, розуміючи, що можуть бути проблеми, вона до того не подорожувала... А купе посередні вагону. І чуйна добра тьотя-провідник сама запропонувала перейти до іншого вагону, де їхав начальник поїзду. Дякувати богу, місця були. Впевнена, що все тільки від людини залежить
ku4eravaku4erava• 25 апреля 2022
Везли заграницу собаку в мирное время, купе выкуплено было, проводникам было фиолетово, ...
Ответ дляТамилa 1
Напишіть , мені післязавтра з Дніпра їхати .
Не з Дніпра. Судячи з відповідей в темі це реально рулетка. Яка людина попадеться вам. Краще мати готівку щоб одразу дати провіднику «за ризики» і вам не довелося плакати як мені.
Для себе вирішила на майбутнє краще мати ветпаспорт.
ПижамаВклеточку• 25 апреля 2022
Ответ длядалана
Нас пустили спокойно. Я покупала даже билет отдельно на кошку ( 32 грн), но никто не спрашивал билеты
Ой, какая красотка! В дороге даже ела и на лоток ходила? Стрессоустойчивая она у Вас)
zvezda_tan• 25 апреля 2022
Я два рази їхала з собакою, цвержик, то ніхто навіть не спитав за документи. Перший раз плацкарт до війни, другий раз купе в перший день війни, Київ-Запоріжжя.
brilyantik• 25 апреля 2022
Ответ длядалана
Ви молодець! ))) Дуже вдячна кожному, хто бере з собою своїх тварин! Бо крається серце від новин, коли їх лишають...
Inna Medvetska• 25 апреля 2022
Ответ длядалана
Як можна залишити члена родини?
Ну в деяких виходить, що можна. Ще і в квартирі на голодну смерть закрити і не дозволити волонтерам ті двері зламати, щоб тварину врятувати.
Я навіть не можу уявити, як в ту квартиру повернутися потім можна і трупи тварин знайти
brilyantik• 25 апреля 2022
Ответ длядалана
Як можна залишити члена родини?
Это риторический вопрос, да?
Я писала здесь, как своего в руках несла, когда замок сумки сломался. Я рыдала всякий раз, когда волонтеры находили животных в квартирах и вырезали им ходы, а животное не хотело есть, хотело ласки. Это та жестокость, которую я никогда не смогу понять. Я создавала тему об этом в марте, меня заблокировали минут за пять. Почему? Здесь много таких.
Сегодня в телеграм-каналах было сообщение, что кошку открыли, хозяйка якобы связалась наконец-то с волонтёрами, и у нее достаточно воды, еды, а животное погибло... Хозяйка, мол, предположила, что животное умерло от тоски, поскольку была тревожной кошкой... Одни маты, простите, в голове. Я по-прежнему убеждена, что хуже человека живого существа нет!
Только человек может сознательно быть жестоким и не милосердным
Inna Medvetska• 25 апреля 2022
Ответ дляbrilyantik
Это риторический вопрос, да?
Про людину це точно.
brilyantik• 25 апреля 2022
Ответ дляInna Medvetska
Про людину це точно.
До войны ещё было, году эдак в 2011-2012, появилось в сети видео, где дружат собака и дельфин. И дельфин катает собаку... Вдуматься: собака и дельфин! А люди вот такие...
Inna Medvetska• 25 апреля 2022
Ответ дляbrilyantik
Ну так не даром існує вислів, що страшніше людини звіра немає
Ответ дляbrilyantik
Это риторический вопрос, да?
Удивляют люди, которые оставляют животных, в потом просят волонтеров привезти им их животное. Получается волонтеры должны рисковать жизнью ради чужой кошки, когда хозяину все равно. Ладно, больная тема. Автор, извините, что не по теме