Місяць живемо у родині знайомих поляків. Проте вони заповнили заявку на отримання допомоги від держави. Ці документи подані до Гміни. Я надала свої паспортні дані. Я вже не можу змінити країну ?
У Гміні говорять, що я маю право змінити країну для прихистку, й абсолютно ні до чого не зобов’язана у Польщі.
Ответ дляBlondy_1
Якщо отримали Pesel, то не зможете або буде дуже складно.
Не отримувала. Тобто песель-це реєстрація мене як особи, що потребує захисту?
Ответ дляBlondy_1
Так
Дякую! Бачу , що ви теж у Польщі. Ви отримали песель?
Sentjabrinka• 26 апреля 2022
Ответ дляМария-1019
Песель это налоговый номер в Польше
Ответ дляМария-1019
Вам правду говорят.
То что хозяева за вас когда нибудь получат (или не получат) помощь к вам никакого отношения не имеет.
Пока вы не получили песель с отметкой ukr и не подали на выплату 300 зл вы в Польше никакого статуса не получали.
Ответ дляSentjabrinka
Песель это налоговый номер в Польше
Я знаю. Просто не можу зрозуміти умову, де я вважаюсь особою, що отримала прихисток у Польщі
Ответ дляBlondy_1
Так. Коли отримувала, казали, що він ні до чого не зобов´язує, а потім, як почала розбиратися, вже стало піздно.
(( але іноді буває краще лишитись там, де ми є. Польська мова є зрозумілою, менталітет-схожий . Все буле добре!
Ответ дляАфри
Это раньше было
Сейчас песель с отметкой ukr это регистрация уходьца с отпечатками пальцев и фоткой.
Обычный песель - да. Это просто номер.
Дякую, ви вже вдруге у моїй темі роз’яснюєте .
Ответ дляBlondy_1
Так. Для мене краще вдома. У Кривому Розі...
Я Вас розумію. Я теж трималась найближчих кордонів до України. Не можу рухатись далі. Все здається, що війна закінчиться за 1-2 тижні.
Ответ дляBlondy_1
Я заїхала дуже далеко і тепер шкодую. Якби була біля кордону, вже повернулась би...
Добре, що ви далеко заїхали. Зараз небезпека біля Вашого міста. Ні про що не шкодуйте, адже ви надали спокійне життя дитині та собі.
Ответ дляBlondy_1
А чому піздно? Моя знайома прожила більше місяця в Польші та поїхала далі. Песель тут мала.
Я теж думаю над цим тепер. Я маю песель в Польші, але кажуть що все одно можна їхати далі
Sentjabrinka• 26 апреля 2022
Ответ дляСланочка
Поехать вы можете, но защиту запросить в другой стране уже не сможете
Sentjabrinka• 26 апреля 2022
Ответ дляСланочка
Ну защиту это что? Деньги в новой стране она получила. Даже за тот месяц что была в Польше
Крышу над головой и денежное пособие в новой стране не получите
Sentjabrinka• 26 апреля 2022
Ответ дляСланочка
Всё ей дали. Поселили, кормят и деньги выплатили в Германии
Тогда езжайте, а лучше сразу по месяцу в разных странах
Sentjabrinka• 26 апреля 2022
Ответ дляСланочка
Ну это я уж как-то разберусь) Спасибо)
Пожалуйста, со странамИ постарайтесь не прогадать
Ответ дляМария-1019
Я півтора місяця тут вже сиджу. В мене вже сил не має. Роботи нема, житла також скоро не буде. Хочу додому до чоловіка.