vikaS• 26 апреля 2022

В какой стране лучшая медицина?

judit• 26 апреля 2022
Ответ дляvikiss
Все нормально в нас з діагностикою. Багато знайомих з родичами і друзів їздили до війни в Україну саме на діагностику і лікування після діагнозів у своїх клініках. Дуже кардинально там приймаються рішення по постановки діагнозів, по типу розріжемо, потім побачимо. Приклад знайомої з Шотладніії . У дитини довго не прорізуватися жувальні зуби, ясна на пухов і сильно тривожили. Стоматолог сказав треба розрізувати ясна, 8 шт. Вона приїхала в Україну , показала в Київ на Зоологічну, там обмежилися тільки 2 зубами, сказали інші самі проростуть так і сталося.
в мене прикладів в Україні багато коли призначали лікування від балди а потім до іншого лікаря і т д
мені до вірного діагнозу майже рік лікували то лор, то невролог прописуючи все сильніші лікі, вже й наркотичні, а коли не допомогало просто відмовлялись: не мій профіль.
Але великий плюс що в нас начитавшись інету можна самому піти на аналізи які хочеш, зробити мрт.

vikiss• 26 апреля 2022
Ответ дляjudit
В тому то і плюс, що ми можемо ходити по різних лікарях і перепровірятися. Закордоном так не побігаєш, ну хіба що , як що ти мільйонер.
tarveldy• 26 апреля 2022
Ответ дляvikaS
А почему тогда такая низкая продолжительность жизни?
коли в нас люди звертаються до лікаря? з інсультом ходять поки не впадуть
tarveldy• 26 апреля 2022
Ответ дляКиев_Елена
А что с климатом в Украине не так???
Чорнобиль, доречі сьогодні роковини
Вода - дякуємо аграріям і законам за якими дешевше платити штрафи ніж дбати про екологію
завжди_посміхаюсь• 26 апреля 2022
Ответ дляvikaS
Есть возможность уехать в Израиль, Чехию и Испанию.
Рассматриваю эти страны и с точки зрения медицины.
Тільки наша медицина
Gal_etka• 26 апреля 2022
Для меня - частные в Украине.

В качестве профилактики особенно - можно самому частно сдать анализы, сделать узи, по своему хотению так сказать.
Gal_etka• 26 апреля 2022
Ответ дляlexus112
Израиль, как по мне. Но если ты не гражданин Израиля, то дорого, конечно
Мне кажется это стереотип, про Израиль. На самом деле просто какой-то маркетинговый ход.

Я тоже очень щепетильна в вопросах лечения, пока фаворит Украина) Но не пользовалась услугами в других странах, кроме рф. Там и в москве так себе.
Gal_etka• 26 апреля 2022
Ответ дляjudit
От и я о том же. Мне мой лучший врач – я и интернет) По догадкам иду к врачу, практически всегда в яблочко.
dajkiri-irina• 26 апреля 2022
Ответ дляFinik-Figa
Голосую за Украину. Особенно в части профилактики..
Не смешите

dajkiri-irina• 26 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Это правда. А выше написали,что в плане профилактики-мы лучшие. Мне даже смешно стало
Ketia• 26 апреля 2022
Я только надумала, решилась таки уезжать с ребенком Теперь, почитав тему, я поняла, что буду сидеть в Украине. Испания - сильно далеко. Другие страны не потяну финансово. Да и вообще, плохо понимаю, как чужой врач подхватит и продолжит терапию
Omie• 26 апреля 2022
Важкі випадки — в країнах, що називали вище. Некритичні — Україна, з великим відривом. В розвинених країнах призначення до вузького спеціаліста можна чекати місяцями. Тільки, якщо людина от-от втратить свідомість починається адекватна допомога. На Заході лікарі дуже зарозумілі, не терплять сумнівів, у пацієнта не може бути власної думки.
Irisha0604• 26 апреля 2022
Ответ дляBabylady
Очень холодно.
Я тоді мовчу за Канаду). А там люди довгожителі
Krisell• 23 июня 2022
Самая лучшая медицина была у нас до реформы. Из личного опыта