Invictusgirl• Изменено 26 апреля 2022

ЛЕНД-ЛІЗ ? І де він ?

Ще 7 квітня сенат проголосував,вже 26,канікули скінчились і тиша.
Ні конгрес(його очолює бабка подруга Байдена) не збирається голосувати,ні Байден підписувати.
Коли нам це життєво необхідно.
То він що грає на руку путіну виходить?
Не чіпай - вб ю• 26 апреля 2022
Ответ дляEllyM
Іран, можливо
Неможливо. Його зараз виводять з під санкцій щоб замінити нафту параші іранською.
От навіщо Ірану зараз псувати стосунки з миром при наявності такої можливості?
До того ж це не сусідня держава, потай це зробити нереально.

EllyM• 26 апреля 2022
Ответ дляmariya59
Читая подобные темы, мне кажется, что некоторые Советчицы думают, что ’ленд-лиз’ - это поставка Украине вооружения бесплатно и в необходимых количествах...
А насправді як? Процитуйте з джерела, що пишуть, скільки платити?)
Не чіпай - вб ю• 26 апреля 2022
Ответ дляOlenka_bum
Гроші не пахнуть. Поставляють
Не придумуйте будь ласка. Або давайте пруфи одразу.
Не чіпай - вб ю• 26 апреля 2022
Ответ дляEllyM
Слухайте її більше, вона вам ще й не таке напише) То ж відома тут рашистка.
автор Invictusgirl • 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ну так ембарго було з 2014го року і це про той час пишуть.
Ніде я не зустріла жодної офіційної інформації про постачання росії, навіть кітай відмовився.
І Пентагон особисто ще у березні казав що кожний, хто постачатиме парашу, сидітиме разом з нею під санкціями.
Не вірю що хтось ризикне.
Іран і так під санкціями,їм пофіг і вони великі друзі з рашею.
Також Китай відправив тижня зо два,декілька літаків повних ракет в Сербію,не важко здогадатись для кого їх Сербія попросила.
І Китай нічого ж напряму не давав,все чисто
EllyM• 26 апреля 2022
Ответ дляmariya59
+++++
’Ослабить россию’: в США заметили изменение стратегии Байдена
https://www.unn.com.ua/ru/news/1974097-poslabiti-r...
Дуже і дуже вірна стратегія
США и их союзники начали заявлять о новой, более долгосрочной цели войны: настолько решительно победить россию на поле боя, что она будет воздерживаться от такой атаки когда-либо снова’, - говорится в материале.
VivaForever• 26 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ну,а я його слухала і він каже,що ленд ліз життєво необхідний ще на вчора.
То можете і далі доказувати
мы все это понимаем. но сроки подписания были известны заранее. и нас не оставили без помощи вообще до этого срока.
думаете почему эти ублюдки ударили по жд в 5 местах? они тоже знают что уже едет чтото важное на фронт. а не пустышки
Звёздонька• 26 апреля 2022
Ответ дляЮлия-7443
Ну правильно, по вашей логике военные сами открыли путь врагам, чтобы их расхерачили на этом направлении?
Или кто это сделал? Президент приехал и разминировал?

Про то кто конкретно разминировал сухопутную дорогу с Крыма, говорили и наши и ’их’ СМИ.
Как технически это происходило, я вам, к сожалению, не подскажу
Военные выполняли приказ. Такие решения низшим руководством не принимаются. Вот вопрос КТО? Чья идея, чьё решение чей приказ. Именно это роковое решение привело к жутким последствиям(
автор Invictusgirl • 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Він не казав що вони домовилися та отримали.
А що просто злітали ?
Звісно на 100% ніхто не знає
Але якщо літав і є така інформація,то дали,бо дружать же ж сильно
Раша спонсує всіх терористів в світі,а вони підтримують її

EllyM• 26 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Я не дивна
А хочу щоб мій чоловік мав змогу не оборонятись,а вибити ворога з країни.
І так була можливість проголосувати швидко,а от бажання не було.
Слухаю багатьох експертів і вони всі про це кажуть.
Людей тисячами вбивають,а їм було важко до початку канікул проголосувать.
Це дикість і цинізм
Ви розумієте, що для сучасної техніки потрібні люди які нею вміють користуватись, наші уже за кордоном і вже навчаються, інформація з перших вуст. Центральна Європа дає зброю зі складів (колишній варшавський договір, якщо ви в курсі, що це таке), ті ж танки з Польщі.
EllyM• 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ну там свої нюанси і інтереси, росія там теж участь бере. Все складно, одним словом
EllyM• 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я знаю))
автор Invictusgirl • 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ніхто не домовився,хоча на початку з ними намагалися Штати договоритись,але марно
Там великий вплив має путлер
Звёздонька• 26 апреля 2022
Ответ дляВика31
А ещё раньше могли Донецк не оккупировать, если бы колону военной техники дали приказ уничтожить. А ещё раньше надо было не отказываться от ядерного оружия. Договаривайте до конца.
Я с этим всем согласна. С каждым словом. И на всё это не влияло решение Штатов по ленд Лизу. Все это мы сделали сами. А теперь негодуем, что они там решение не так быстро принимают, как мы хотим.
Поэтому и пишу, имеем ли мы право что-то требовать и негодовать на правительство другой страны, если наше из года в год, десятилетиями творит дичь(
PsyCoach• 26 апреля 2022
Ответ дляmariya59
За ленд-лиз времен второй мировой, с США рассчитывалась только Великобритания, а Советский Союз и Китай нет.

Все вооружение, которое остается после войны, надо будет вернуть, нужно ли компенсировать уничтоженное - это наверное будет прописано в будущем законопроекте.

Но если говорить о ленд-лизе, который был в прошлом веке, то по сути это было бесплатно.
О количествах пишут как о таком, которое будет необходимо Украине.

Но даже если это не бесплатно и с какими-то условиями, вы видите альтернативу? Лучше сдаться или воевать с топорами и вилами?)
автор Invictusgirl • 26 апреля 2022
Ответ дляEllyM
В Європі повно старої зброї,якою наші вміють користуватися.
От її і моглиб давати,поки навчання.
Звёздонька• 26 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Та я не розганяю
Просто в мене чоловік в ЗСУ під Харковом і мені важливо,щоб він повернувся до дому живим і як найшвидше ця війна скінчилася
Мой тоже на войне. А броник, каска, форма, всё это или мы, или волонтёры. И у меня к нашей стране вопросы. Где все это? Где тот пресловутый 1,5% военный сбор и какого фига его направили на строительство дорог????
Зато есть пзрк от штатов, не наше, а именно американские, и роверы американские. У ним у меня нет вопросов.
автор Invictusgirl • 26 апреля 2022
Дуже сподіваюсь,що того Байдена додавлять республіканці і ленд ліз буде підписаний найшвидше!
PsyCoach• 26 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
От її і моглиб давати,поки навчання.
так вони ж і дають. Наступальна зброя вже є в Україні, але в недостатній кількості для наступу.