Дочка від болю в горлі відмовляється навіть пити. Поїла - вирвала. Температури немає. З ліків лікар виписав сумамед по 6 мл 3 дні пити. Сьогодні вже останній раз будемо пити - але їй тільки гірше. Чим можна зняти біль у горлі швидко? Від себе ще пирскаю гексаспрей. Знаходимося в Польщі
А был гнойный налет на миндалинах?
Если вирусная природа, то сумамед только усугубляет, ослабляя организм.
У меня в январе корона была и боль в горле была адская дня 3-4, реально хуже, чем при гнойной ангине несколько лет назад.
Полоскала горло и много пила.
Много всяких пастилок с обезболивающим эффектом есть, поспрашивайте на месте.
Полоскала горло и много пила.
Скай ОМалли• 26 апреля 2022
Ангін хель по четвертушці щочверть години,кілька годин. Вгамовує горло,перевірено на маленьких дітках,які ніп полоскати ні ковтати на можуть. Це хеелєвська гомеопатія