Якась активність знову біля кордону. В Бресті висадився дисант. Вже ж ніби зібралися й пішли з цих територій. Більш ніде ніякої інфо не можу знайти…
Ответ для@ альонка@
Я про це теж говорю,у людей гроші закінчуються,рік це не день чоловіки ,якщо і вдома то робіт просто немає.Вирішували б питання з кордоном,хоч би на 3 місяці випускали,щоб хоч щось могли заробляти і витрачати ,і оплачувати вдома.Бо по-іншому біда буде.
Не випустять. Для чоловіків робота - йти воювати.....
_Alekssandra_• 27 апреля 2022
А кто разбирается в вопросе: сколько человек может находиться в этой ’военной машине’? Сколько нужно таких машин, что б начинать куда-то наступать?
happy camomile• 27 апреля 2022
Ответ дляIrina.tish
Уже июнь...июль...не так как раньше , еще недельку две. Уже три месяца вперёд
Ага.Мальчик делает успехи.
Ответ дляМиззери
Может будут отвлекать наши зсу, там Приднестровье тут белорусы (
Не дай Бог. Хоча я про це і подумала…
@ альонка@• 27 апреля 2022
Ответ дляDamianaD
Так не всі і не одразу, іншим як жити?
Anita123-13ef• 28 апреля 2022
Якщо ніде не можете знайти інфо то галаєту тут допоможуть щоб вам було що передати зсу?
Fotografkiev• 28 апреля 2022
Ответ дляantoninalav
Можливо то просто навчаються…
І за день-два підуть звідти. Але якось не спокійно всерівно.
Що ж вони вічно ті навчання біля кордонів проводять? Більше місця ніде нема?
Киев_Елена• 28 апреля 2022
Ответ дляСтешк@
Садіть городи, хто має можливість, бо скоріше так і буде
А с чего будет голод?
Ответ дляAnita123-13ef
І?
Це загально доступна інфо.
Перечитую різні джерела.
Це загально доступна інфо.
Перечитую різні джерела.
Світлана-7d87• 28 апреля 2022
Ответ дляIrina.tish
Впевнена що він сам не знає! Відчуваю що скоро війні кінець!
Aleksakievua• 28 апреля 2022
Ответ дляantoninalav
Я вже не можу дивитись на того Арестовича. І не читаю, що він там пише…
Анекдот:
Идут по лесу Белоснежка, Дюймовочка и Пиз##абол. Белоснежка говорит:
“Я самая красивая”.
Дюймовочка говорит:
“Я самая маленькая”.
Пиз#абол говорит:
“Я пиз#ел больше всех”.
Тут они заходят в дом правды. Выбегает оттуда в слезах Белоснежка:
“Я не самая красивая, самая красивая-Спящая Красавица!».
Выходит расстроенная Дюймовочка:
«Я не самая Маленькая, Мальчик-c-Пальчик меньше меня!»
Выходит разъяренный Пи#дабол и как заорёт:
«КТО Б#ЯТЬ ТАКОЙ АРЕСТОВИЧ!?»
😂😂😂
“Я самая красивая”.
Дюймовочка говорит:
“Я самая маленькая”.
Пиз#абол говорит:
“Я пиз#ел больше всех”.
Выходит расстроенная Дюймовочка:
«КТО Б#ЯТЬ ТАКОЙ АРЕСТОВИЧ!?»
😂😂😂
_Alekssandra_• 28 апреля 2022
Ответ дляKateSavch
Ну давно ж уже говорят о вероятности того, что они с Бреста пойдут по нашей западной границе на Львов, чтоб отрезать нас от поставок.
Ну беларусы показывают, что там 20 машин, зилов, я нашла,что в одной максимум 24 человека. Это явно мало, что б куда-то наступать.
Ответ для@ альонка@
Там вже наїхало заробляти і без нас