antoninalav• 27 апреля 2022

Білоруси в телеграм пишуть..

Якась активність знову біля кордону. В Бресті висадився дисант. Вже ж ніби зібралися й пішли з цих територій. Більш ніде ніякої інфо не можу знайти…
_Alekssandra_• 28 апреля 2022
Ответ дляввв45
как же я с вами согласна!! еще этот арестович- то он молдавии будет помогать территории отвоевывать, то еще какую херь несет..
Бр... я вчера наткнулась на его интервью, в котором он соощал, что был уверен в том, что Оболонь захватят. Целый день ходила под впечатлением.
Буко• 28 апреля 2022
Ответ дляPolz
А що він скаже, всім жопа, голод, спасайтесь хто може?
Так в Испанию уже ж отправлял ..
Advoco• 28 апреля 2022
Ответ для@ альонка@
Плять...
Матюкатися ніззя, тому плять...як це заіпало((*
Кудись їхати не хочу зовсім, тут вже не бачу майбутнього, от що далі...
Далі все залежить від багатьох факторів. Ця війна триватиме доти доки це...П буде дихати. В яких формах чи регіонах - грець його знає. Це вже його принципове питання. Він вже відхапав непогано (не без допомоги зрадників у нашій владі, бо Чонгар було пройти неможливо). Херсон, Енергодар, Бердянськ, Маріуполь. Для них це вже якась перемога. Але найголовніша наша втрата - після людської невідновлюваної - економічна. Безробіття вже зашкалює і далі буде гірше. Буде важко, але хтось залишиться і буде боротися, хтось поїде. Після війн, а вона ще не закінчилась, завжди важко. Але не варто впадати у відчай - нам допомагає півсвіту. З голоду не помремо. Треба вірити. І молитись за хлопців на фронтах.
@ альонка@• 28 апреля 2022
Ответ дляSanya_78
Там вже наїхало заробляти і без нас
Чоловіків?Звідки?
Светика• 28 апреля 2022
Ответ дляVasilina7755
Далі, Арестовіч сказал в июне-июле будет ад (типа мы рашистам устроим, когда оружие получим)
А он не уточнил, какого года?
Уже затрахал своими баснями..
Валерия К• 28 апреля 2022
Ответ дляPolz
Пусть лучше молчит. Умнее будет.
semenkovahka• 28 апреля 2022
Ответ дляantoninalav
Можливо то просто навчаються…
І за день-два підуть звідти. Але якось не спокійно всерівно.
Ви ще вірите у ’навчання’?....
Пуговка• 28 апреля 2022
Ответ дляLuchia80
Мне знакомая из Чернигова сегодня сказала что в Белоруське возле границы опять сборы , опять что-то мутят. Не зря вчера Лукаш принял закон о смертной казни тем кто партизанит .
слідкую за Гаюном з цього питання. Майже щодня пишуть, що в Брест їде якась техніка. Потрошки, але я так розумію, що їх там вже добре назбиралось. Знайомий в Ков... військ. адм., обіцяє, що не пройдуть, але хто його знає...