У мене родина: чоловік, я, дитина 2 роки. Київ.
До війни витрачали приблизно 7 тис на продукти додому. Зараз йде 12-13 тис. Згодна, що стала частіше купувати шось смачніше (сушене манго дитині і собі, горішків трохи). Але ж не на 6 тис більше(( У шоці.
сладкий_ноябрь• 28 апреля 2022
Не покупайте манго, в чем проблема.
Многим жрать нечего, ждут люди гумонитарку. К чему эти вбросы?
Ответ дляmenina
Ціни виросли. Манго то вже перебор))
Якщо є що тратити, тратьте на здоров´я.
Дитина не їсть овочі взагалі. Із фруктів їсть манго, виноград і цитрусові. Все.
сладкий_ноябрь• 28 апреля 2022
Ответ дляmenina
Ну, вкид скромний. Згадайте довоєнні теми - як вижити на 100 000грн:))
Ну без разницы.
Тема Аля, я жру не на 7, а на 13.
В то время, когда есть те, кому нечего кушать
В таких случаях можно отказаться от манго и накормить чужих голодных детей
Тема Аля, я жру не на 7, а на 13.
Ответ длясладкий_ноябрь
Не покупайте манго, в чем проблема.
Тільки не потрібно за це. Моя знайома працює в школі і кожний раз, коли діти приходять на обід, вона їм розповідає які вони розбещені, так як є люди котрим нема чого їсти, а вони викидають їжу. От не купить автор манго, що це змінить? Пришвидшить чергу за гуманітарною допомогою? Відчують себе ситими? Життя триває і через те що хтось не купить маного інші не будуть жити краще
Ответ дляgingergirl
Трохи виросли ціни і ви добавили доволі не дешевий сегмент продуктів. Ми приблизно стіни ж і витрачаємо,. Менше їздимо автівкою, і спиртне менше купуємо. Тому ціни хоч і підросли та виходить як і до війни.
_Белоснежка_• 28 апреля 2022
Я покупаю много овощей фруктов ,уходит много около 20 тисяч на 2 взрослых и 2 детей ,и это мы в селе ,сейчас, ни икры ни красной рыьы в меню нет, я очень ощутила цены сейчас
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну без разницы.
Тема Аля, я жру не на 7, а на 13.
Особисто я кожного місяця віддаю гроші на допомогу. Речі, які раніше продавала, тепер віддаю безкоштовно. Якщо особисто зустріну голодну дитину, обов´язково нагодую.
Тема на ’поговорить’, а не отримати купу гівна. Менше злості, будь ласка.
kirpichenko• 28 апреля 2022
Ответ дляlaska_vo
Ніфіга собі ціни виросли Трохи.
Та вони за два місяці взлетіли до неба.
Норвежская_лесная• 28 апреля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну без разницы.
Тема Аля, я жру не на 7, а на 13.
Так вы отказывайтесь и кормите чужих детей, в чем проблема? Почему автор должна так делать? И почему она должна стесняться того, что манго покупает???
Mikulishna• 28 апреля 2022
Ответ дляkirpichenko
А та сушена манго корисне,і виноград зараз? просто цікаво.
сушене манго без цукру, корисне приблизно як і інші сухофрукти. Я додавала у готову вівсяну кашу, і воно за декілька хвилин із сушеного ставало майже як натуральне
Ответ дляkirpichenko
Ніфіга собі ціни виросли Трохи.
Та вони за два місяці взлетіли до неба.
Овочі, крупи, алкоголь піднялись в ціні. По іншим продуктам суттєвих змін не помітила, на 1-2 грн хіба що. Було підвищення до війни, десь в районі новорічних свят, от тоді добре помітила.
Kristal2013• 28 апреля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Не покупайте манго, в чем проблема.
Вы много помогли в Харькове, Мариуполе, ирпень гостомель, буча? Или может вы помогаете голодающим в Африке? Многие и без инета сидят сейчас, а вы тут. Чё не помогли им?
lenchik maha• 28 апреля 2022
Ответ дляChinchilla25
Більше їмо - більше витрачаємо (. Живемо сьогоднішнім днем …
И правильно делаете, мы тоже так - день прожили, все живы, здоровы и ладно! Война нас очень изменила((
lenchik maha• 28 апреля 2022
Ответ дляPolz
Більше. Бо ціни виросли і почала запасатись, як хом´як.
А чем вы запасаетесь? И ещё, может, кто подскажет рецепт правильной) тушенки
Виноградная улитка• 28 апреля 2022
Ответ дляPolz
І я запасаюсь((
Наче немає такої паніки, а по покупкам дивлюсь,що є...
Ніколи в мене не було такого повного холодильнику.
При тому що роботи аж на 0.25 зараз.пішли резерви((
Kristal2013• 28 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
Я делаю. Вот на днях делала: мякоть свинины порезала, в банки,туго набила. Сверху бульон (у меня варится в мульте нога свиная со специями). Бульон под самую крышку. Крышку закрыла. Потом в большую кастрюлю. С водой, чтобы крышки были в воде. На 2.5 часа после закипания на медленном огне. Стоит пару лет. Проверено.
Можно и без бульона. Мясо даёт свой сок. Но мне надо было утилизировать свежую ногу , сделала с бульоном.
lenchik maha• 28 апреля 2022
Ответ дляPolz
Консерви м´ясні, рибні, паштети, тушонки мені свекруха передала, крупи, картоплі мішок, макарони, консервований горошок, кукурудза, кава, м´ясом морозілку забила
Нормально) у меня подруга есть и она преверженец всяких теорий заговоров, глобалистов, антиваксов и т.д...постоянно мне рассказывает, что нас ждёт голод, нужно запасаться, делать тушёнку, покупать мешками муку, крупы, сахар. И я немного поддалась ее панике)) теперь думаю, муку и крупы сейчас покупать или с нового урожая? Ведь, сейчас она может уже долго не пролежать, а с нового урожая цены могут быть космические (( вот такая дилемма,потому и спросила , чем люди запасаются сейчас) а то у меня лежит по паре пакетов риса и гречки и я думаю, что у меня запасы есть))
lenchik maha• 28 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Спасибо!
lenchik maha• 28 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
А закатываете уже через 2,5 часа?
Chinchilla25• 28 апреля 2022
Ответ дляPolz
М’ясом дуже не скуповуйте. Якщо не стане світла , все зіпсується. А от консерви і крупи можуть і роками зберігатися.