Интимная• 01 мая в 00:45
Як можна спасти внука?
Доброї ночі
Внуку - 24 роки. незабаром - 25.
Найбільше. що я в житті бажаю - це щоб спасти його від попадання на війну.
Планували вступити до інституту, але нам юрист пояснив, що не дадуть відстрочку. так як він раніше вчився на цьому рівні освіти, хоч і ніколи не закінчував його. Тому цей варіант на превеликий жаль - не підходить.
Думаємо над тим, щоб знайти роботу щоб дали бронь. Наразі в нашому містечку всього 6 таких вакансій і не одна не підходить.
Страшно від того що його в будь який момент вже через короткий час можуть забрати на війну і великий шанс того щоб може трапитись найстрашніше.
Дуже шкода його. Ще пожити не встиг. Важко працює. Ріс без батьків, бо померли коли йому було 9 років. Ось якщо не дай Бог його не стане то рід його на ньому і зупиниться.
Я, собі вже місця не знаходжу - думаю постійно як би йому домогти.
Хочу дізнатись вашу думку, як можна ще спробувати спасти його?
Дякую! Дай вам Боже всього найпотрібнішого.
Внуку - 24 роки. незабаром - 25.
ОйЙой• 01 мая в 00:48
Ответ дляtereska
Радьтеся з юристом, що вони можуть сказати... Може, як ваш опікун, чи ви маєте інвалідність, недієздатність, доведену через суд?
Ви вважаєте авторка не сповна розуму?
Печенюшка• 01 мая в 00:48
Знаю багато хлопців взагалі з дому не виходять і так і спасаються. Особливо у Харкові. Але це добре коли може бути дистанційна работа.
Бойова• 01 мая в 00:49
В судах сейчас успешно доказывают, что если уровень образования не завершил, то повторное обучение на том же уровне считается последовательным образованием.
Найдите на ФБ Дарью Тарасенко, у нее много об этом, со ссылками на решения судов. Но нужно ж поступить.
Интимная
• 01 мая в 00:49
Ответ дляЛеопардові панчохи
Почему не подходит работа та с бронью?
Чотири з шести вакансій - водій, що не підходить так як немає потрібної категорії прав. 1 вакансія - електрик, та остання - начальник заправки для машин.
Печенюшка• 01 мая в 00:50
Ответ дляИнтимная
У вас епіцентрів не має? Знаю раніше вони надавали бронь і в нас деякі люди з компанії туди перейшли
Гравіцапа• 01 мая в 00:50
Ну, починайте симулювати шизофренію, оформлюйте інвалідність, а його опікуном.
Интимная
• 01 мая в 00:51
Ответ дляПеченюшка
Таких вакансій наразі немає в Епіцентр.
Леопардові панчохи• 01 мая в 00:53
Ответ дляИнтимная
Таких вакансій наразі немає в Епіцентр.
А в соседних городах? Я слышала по радио на хлебзаводе у нас в соседнем городе например бронь дают
Леопардові панчохи• 01 мая в 00:54
Ответ дляХочу в БАНю
Йшов четвертий рік війни, пані прокинулися...
Может никто не думал, что она столько будет длиться?
Леопардові панчохи• 01 мая в 00:54
Ответ дляОйЙой
А ким він зараз ’важко працює’?
Видимо грузчиком
Хочу в БАНю• 01 мая в 00:55
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ау, пройшло не 3 неділі, не рік, вже 4й рік йде війни а. І на хвилиночку, музику 25 років! а йому бабця хвоста заносить
spart-5037• 01 мая в 00:55
Ответ дляИнтимная
И чем последняя не подходит ? Начальник АЗС. Нормальная работа. А им бронь оказываются дают ? Даже не знала
Леопардові панчохи• 01 мая в 00:55
Ответ дляХочу в БАНю
Имеет право переживать, что тут такого
Мама Никитки-2• 01 мая в 00:56
Якщо онук не отримав вищу освіту ( вчився і не закінчив) то вступ вам підходить. Беріть консультацію у нормальних юристів.
- здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти і здобувають рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий рівень освіти у послідовності, визначеній частиною другою статті 10 Закону України ’Про освіту’, а також докторанти та особи, зараховані на навчання до інтернатури;
Леопардові панчохи• 01 мая в 00:56
Ответ дляХарчовий тріль
Укрпошта бронирует водителей
Думаете там миллион вакансий? У нас в городе два отделения например
побольшомусекретику• 01 мая в 00:56
Ответ дляИнтимная
Відправте в автошколу
Ответ дляБойова
Прекрасный и дельный совет
ОйЙой• 01 мая в 00:57
Ответ дляИнтимная
На будівництві
З вищою освітою підсобником?
А що у вашому містечку будують
побольшомусекретику• 01 мая в 00:57
Ответ дляМама Никитки-2
Ще ж потрібно вступити. Розум потрібен, або гроші на контракт
Ранковий базар• 01 мая в 00:58
Відкрити Робота юа, шукати по всій Україні вакансії з бронюванням
Ви здивуєтеся але Епіцентр, Новус, Сільпо і т.д. всі виявляється стратегічні підприємства і у них 50% має бронь(охорона супермаркетів - ні, а от в офісі майже всі)
І таких підприємств купа