herba fresca• 29 апреля 2022

Кто в Германии, какие траты на еду, коммуналку?

Здравствуйте, девушки.

Пожалуйста, расскажите, кто в Германии, сколько тратите на еду, коммуналку и др. небходимые вещи, на человека в месяц.

Спасибо всем, кто ответит.
На Краю• 29 апреля 2022
Знакомый, он сейчас в Германии, работает, никакую помощь не получал, его расходы: 500 евро на питание, 250 евро койко место, 100 евро телефон и «другие расходы». Под «другие расходы» вероятно имел в виду транспорт.

Leastana• 29 апреля 2022
Ответ дляserebro16-72be
Дороже продукты но и доходы там другие
У немцев - другие. У меня в Украине зарплата была больше чем здесь пособие и цены значительно ниже были, так что разницу ощущаю. Без языка здесь много не заработать, если ещё и жилье оплачивать и коммуналку - то вообще можно не вложиться
Oksanka_• 29 апреля 2022
С украинскими ценама ненужно сравнивать , доход другой
В Украине сейчас совсем другие цены , а з/плат нет
Leastana• 29 апреля 2022
Ответ дляOksanka_
Ну это да
Goldig• 29 апреля 2022
Это просто счастье, что сейчас городской транспорт бесплатно. Проезд очень дорогой в Германии.
Any• 29 апреля 2022
Ответ дляNikki229
Вы владеете немецким?
На жаль, ні. Англійська, українська, російська. Їх це влаштувало. Редагую машинні переклади на українську. Спілкуюся англійською (кілька колег) і трохи російською (є російськомовний єврей, що емігрував на початку 90-х і балтійський німець, який трохи жив на Одещині в дитинстві, тому дещо розуміє). Проблема мови - головна. Думаю, як вписати в графік курси, бо мова таки дуже потрібна. Англійська далеко не всюди рятує. Але тікала з дітьми туди, де нас погодилися прихистити. Я їхала до людей, а не навмання, тому у нас порівняно нормально вийшло відразу розселитися. Мені подруга знайшла цих німців, які допомагають. Вона в Німеччині давно, громадянка. Інакше не певна, що все було б так
Goldig• 29 апреля 2022
Ответ дляLeastana
Так то была зрп..а это пособие 😉
Any• 29 апреля 2022
Ответ для Vogel
Так то была зрп..а это пособие 😉
Але ще врахуйте, що податки до половини ти від зп брутто. Я от прямо коли зрозуміла, скільки йде на податки і страховку, то прямо теж захотіла оформити термін до лікаря
Goldig• 29 апреля 2022
Ответ дляAny
У бюро людей, що нас прихистили. Думаю, і це благодійність з їхнього боку, якщо відверто
Это просто супер. Рада за вас! Язык тепер надо учить и все будет отлично. Сами снимите себе жилье со временем.

Terramiss• 29 апреля 2022
Я вот читаю и понимаю что выгоднее не работать чем работать получается
У меня с доходом 3000 евро при условии оплаты налогов и аренды жилья на руках останется 1000 евро ))) это почти та же сумма что на социале с двумя детьми))) а если доход ниже? Но выше 450 евро как тут быть интересно
Any• 29 апреля 2022
О, я ще скачала апку Too food to go., Там по локації можна купити за 2.5-4.5 євро їду. Коли в ресторанах, го е до ях, кафе залишається непроданне. Варіант як на перекусити для різноманіття. Ми якось довго на вихідних бігали, то у Старбакс взяли та за 3.5 євро нормально так вийшло. Два великі сендвічі, слойка з кремом і чізкецка порція. Це один Magic box був. Проти німецьких цін - добре
Leastana• 29 апреля 2022
Ответ дляTerramiss
С 1.06. в Германии не работать на пособии не получится. Будут предлагать работу, за каждый отказ урезать пособие, после 3 отказов снимать пособие. А заработать можно те же деньги, что платили на пособии
Goldig• 29 апреля 2022
Ответ дляAny
Да..я тоже плачу почти 40% налога от зрп. Зависит от налогового класса, но зато..у вас идут пенсионные отчисления, мед.страховка и все остальное, что имеют граждане Германии. И соответственно совсем другое ощущение себя. Ну и детям тоже хорошо. )
Any• 29 апреля 2022
Ответ дляTerramiss
От я поки обдумую цю проблему. Бо так... З оплатою житла проблема
Goldig• 29 апреля 2022
Ответ дляAny
Узнайте в социаламте. Думаю, они вам помогут, доплатят необходимую разницу до аренды.
Any• 29 апреля 2022
Ответ для Vogel
Та да...але я тут не збираюся до пенсії сподіваюся суто пересидіти, поки летять ракети, щоб не дітям на голови. Мої всі в Україні, я суто дітей (свою і сестри) вивезла
lesya-0405• 29 апреля 2022
Ответ дляbestmama
Живём у немца. За жильё ноль. На двоих с дочерью на еду в месяц примерно 400 евро. Но сейчас Германия переполнена. Думайте. И не едьте в большие города, почему-то у наших людей принято думать, что большие города, это шанс хорошо устроится. Это неверно
Это точно. Сейчас нахожусь в большом городе уже второй месяц заканчивается. Помощи социальной ещё не получила ни разу, ребёнок в школу тоже не пошёл. Хотя все документы подали сразу же после прибытия 10.03. Знакомая же в маленьком посёлке уже три раза социалку получила, дети в школе были через пять дней после приезда.
Any• 29 апреля 2022
Ответ для Vogel
Ага, Соціаламт у центрі Берліна за відгуками багатьох - найпроблемніших. Люди з кінця березня не отримали навіть першої виплати на рахунки. Жодного папірця на руки чи пошту. Працівники, крім німецької, більш ніякою... От саме в нашому районі така ’радість’, тому навіть легше, що ястрпховеу вже інакше організувала
Terramiss• 29 апреля 2022
Ответ дляAny
Те саме і я
Не потрібна мені їх пенсія)))

Goldig• 29 апреля 2022
Ответ дляlesya-0405
А что со школой? Что говорят?
lesya-0405• 29 апреля 2022
Ответ для Vogel
А что со школой? Что говорят?
Говорят ждите, вам перезвонят
СhanelKa• 29 апреля 2022
Ответ дляAny
Я теж таким додатком користуюсь
Дуже зручно продумано
Хто не користувався ще, можете зайти в мою тему , там є опис і коментарі
Я в Данії, а інші дівчата по іншим країнам писали
Микрозелень• 29 апреля 2022
Живемо в сім´ї , я і двоє дітей 10 і 8 років. На їжу в місяць витратила десь до 500 євро. Ця сума не є показником, бо ми на всьому так сказати готовому. Мило, туал папір, рушники, посуд і т.д. На відшкодування комуналки, ця жінка, в якої ми живемо, подала документи. Разом зі мною, коли я подавала на реєстрацію.
Goldig• 29 апреля 2022
Ответ дляAny
Звертайтеся до них письмово. Надсилайте листа. Вони зобов´язані відповисти. Там у них має бути поштова скринька також, якщо не хочете витрачатись на пошту.
Goldig• 29 апреля 2022
Ответ дляlesya-0405
Говорят ждите, вам перезвонят
Попробуйте сами связаться с Шульамтом.
Terramiss• 29 апреля 2022
Ответ дляМикрозелень
Розкажіть будь ласка детальніше про відшкодування комуналки
Жінка в якої ми живемо каже що якщо вона так зробить то це позначиться на її податках як типу дод дохід
Я думала щоб самій тоді відшкодовувати
Але якщо є опція від держави то може все ж скористуватися
СhanelKa• 29 апреля 2022
Ответ дляlesya-0405
В великих містах це проблема
Можливо, спробуйте переїхати .
Буде легше
Сама я в невеликому місці , до 30 000
Тут багато роблять для украінців
Гуртки для дітей, магазин для украінців (де можливо брати необхідні речі )
Кафе для украінців ( той самий принцип )
В великих містах звичайно думаю що це є, але уявляю ті черги і наплив і ажіотаж .
Any• 29 апреля 2022
Ответ для Vogel
надіслала може, якраз отримаю відповідь, як повертатимусь
Goldig• 29 апреля 2022
Ответ дляСhanelKa
Я теж таким додатком користуюсь
Дуже зручно продумано
Дякую Вам. Також користуюся після Вашого повідомлення)
СhanelKa• 29 апреля 2022
Ответ для Vogel
Рада допомогти