На улице весна…Хочется хорошо выглядеть,а как то не можется.У вас есть на это настроение?Ухаживать за собой,покупать одежду ?
IloveMinecraft• 30 апреля 2022
Ответ дляОпачки
Подскажите сколько по времени шла посылка?
В Киев недели 2 . С Польши около недели не отправляли, собирали 2 позиции)
Юлия_Юлия-2175• 30 апреля 2022
Купляю тільки в секонді, на нове зараз грошей шкода. І то накупила здебільшого домашніх футболок і лонгслівів. Я ще перед початком ковіду почала працювати віддалено, одяг купляла по мінімуму (в основному футболки і худі замовляла онлайн), в секонд взагалі не заходила. Тому зараз саме домашній одяг зносився, офісний продовжує висіти в шафі. Ще й поправилася. Якщо знайду іншу роботу, то доведеться змінювати гардероб, бо шмоток багато, а вага інша.
Настрою для шопінгу нема, доглядати за собою теж.
Давно хотіла перейти на мінімалізм, але весь час коливаюся від крайнощів до крайнощів. Війна показала, що з одного боку, запаси всього не нашкодять (якщо нікуди не виїжджати), з іншого боку мінімалізм кращий, бо якщо тікати, то з невеликою валізкою.
З нового правда купила постільну білизну - вирішила, що дешевшою вже не буде і час оновити.
Kamillaidin• 30 апреля 2022
Купила майки в секенді. Зганяла додому взяла трохи запасних речей, якби не їздила, то докупила б більше.
Сьогодні купила також в секе шорти, чоловік сказав, шо то широкий пояс по довжині, куди ж таке носити. А пофіг, я уже доросла дівчинка, шоб стіснятись целюліту.
Купила там же рюкзачок шкіряний, вінтаж))
Хотіла бананку хакі в господарському взяти, поки думала, хлопці всі забрали, ’ бо вони похожі на воєнниє’
Unmistakable• 30 апреля 2022
Ответ дляrybka21
покупаю. я в зимнем сюда приехала.
Тоже самое. Вчера летнее уже купила, а то с конца марта хожу в спорт костюме одном. ))
Ответ дляМатильдa
бродила вчера по стоку, искала худи из плотного хлопка, красную, не нашла. Другой одежды полно, но именно худи ищу с января
А мне так повезло.
Худи супердрай, темно бордовый, в секе 50 грн.
А потом к нему ещё брюки нашла. Тоже за 50.
Но это какое то необыкновенное везение
Full House• 30 апреля 2022
Одежу не покупаю. Но покрасилась, постригусь завтра, уходовую косметику купила и для волос, только необходимое пока.
Ответ дляBroS
у нас не получилось ничего вывезти из дома(((из подвала с документами и сразу в машину под обстрелами. Не думала даже, что спустившись в подвал, не выйду с него более 10 дней и больше не увижу свою квартирку(((
учимся жить заново
Держитесь🙏У меня тоже многое потеряно в этой войне 🥺
Ответ дляginora
А мне так повезло.
Но это какое то необыкновенное везение
Супердрай очень люблю, и худи, и футболки, а особенно парки, это любовь и тепло такому мерзляку как я) цена класс👍
harchushyn• 30 апреля 2022
Ответ дляЛеди Репях
Нет. Хожу в удобных вещах, не выряжаюсь. Докупила летнюю юбку и пару футболок, так как в спортивных штанах скоро станет жарко)
Ну то чому пишете ’ні’,якщо так?
Ви купили спідницю і декілька футболок ж.)))
SovaNaSevere• 30 апреля 2022
я раздала почти всю одежду, оставила только ту, в которой я себе нравлюсь больше всего, дополнила ее кое-какими обновками, хочу чтоб все ко всему подходило.
покупаю дорогую косметику. ту, что раньше себе не позволяла.
купила дорогой телефон.
сегодня поставила брекеты.
это все за последние 2 месяца.
как оказалось, жить надо прямо сейчас.
купила дорогой телефон.
сегодня поставила брекеты.
это все за последние 2 месяца.
как оказалось, жить надо прямо сейчас.
OdeshkinBonus• 30 апреля 2022
Ні, купуємо те що дуже необхідне, бережемо гроші, хоча відклали норм до війни, відчували неладне, не витрачали, я просила то шафу, то ремонт, то натякала на машину собі, а чоловік казав хай лежать, щось не те на душі! Так що ні! Зате після війни відірвуся)))
Ответ дляksunuyabelaya
Да покупаю
Приходится
Выехали с Харькова
Одежды пару джинс пару футболок пару кроссовок и всё
Надо на жару что то
Шорты платье босоножки
Себе,детям ..
Потому что недавно 22 градуса было в футболке джинсах и кроссовках зажарились
А дома……
Куча шмоток😢
Приходится
Выехали с Харькова
Надо на жару что то
Шорты платье босоножки
Себе,детям ..
А дома……
Куча шмоток😢
зараз тимчасово можна купити пластмассові шльопки.,щоб не жаритись..,вони дешеві. (поки знайдете нормальну обувку.)
Asteroidea• 30 апреля 2022
Ми нікуди не виїжджали, то одяг звісно є. Але все одно потрохи покупаю. Особливо дітям треба. Вище пишуть «а в чому ви раніше ходили?» В тому, що зношується. Наприклад у мене був один спортивний костюм, мені його вистачало з головою, тому що вдягала його тільки в вихідні дні і то не кожного тижня. При цьому на роботу я носила переважно якісь брюки та бзузки, сорочки, гольфи та светри, сукні. Ну як я в цьому одязі жила б більше місяця за містом на дачі? Зараз повернулися в місто, але на роботу я виїжджаю 2-3 разм на тиждень і на пів-дня максимум, а то на 2-3 години. Звісно прийлось трохи підкупити речі, щоб вони відповідали ритму життя. Я в січні купила на весну 2 блузи на роботу бігати. Ото так в шафі з цінниками і висять. Зазвичай у мене на весну 4 пари взуття. Цього року тільки 2 парами користуюсь.
Манікюр та педикюр роблю регулярно, нещодавно у перукаря була. Косметику купую як і раніше
Renesmeе 16• 30 апреля 2022
До війни ще взяла декілька речей, під час війни лише куртку і доньці костюм і взуття…
Asteroidea• 30 апреля 2022
Ответ дляЕленнн
Я не прихильник тимчасового дешевого взуття. Зараз ще на так жарко в кросах, ще є час придбати нормальне взуття на теплу погоду. У нас цього тижня декілька днів було +13+15, а зранку +11. Навіть якщо вдень до +19 програвалось, то все одно земля ще холодна