F4L• 01 мая 2022

Help! Окуляри

Дуже хочу купити ці окуляри Chanel, може хтось продає
ТриАна• 01 мая 2022
Доброго ранку, ви оригінал шукаєте?

автор F4L • 01 мая 2022
Ответ дляТриАна
Доброго ранку, ви оригінал шукаєте?
Оригінал не потягну 🥹
ТриАна• 01 мая 2022
Ответ дляF4L
Оригінал не потягну 🥹
Добре, напишу вам в особисте магазин, не мій, де є різні окуляри
marata• 01 мая 2022
Це дешева підробка на фото. Такі є в магазинах A-Shop. Чи працюють вони десь зараз, не знаю
Nikol1986• 01 мая 2022
Ответ дляmarata
В Днепре открыты
marata• 01 мая 2022
Ответ дляNikol1986
В Днепре открыты
Ну от там цих брендів - хоч лопатою греби )) Але багато косо-кривих, щоб автор мала на увазі )
Flover_one• 01 мая 2022
Ответ дляF4L
Оригінал не потягну 🥹
Спитайте тут https://instagram.com/millitonn?igshid=
MamaGalya• 01 мая 2022
Ответ дляF4L
Оригінал не потягну 🥹
Так купіть звичайні в оптиці. Чи треба щоб саме хфірма на окулярах?) в оптиці ще й перевірити можна.
А в підробках що там за стікло? Це ж потрібно перевірити, щоб очі не попортили.
Vika_mis• 01 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
100%
В данной ситуации не оригинал может нанести вред.
Я из люксоптики заказывала на новую почту очки. Там можно не за все деньги мира что-то выбрать.

marata• 01 мая 2022
Ответ дляVika_mis
100%
З Люксоптики наша Casta себе гарно зарекомендувала. Я всі окуляри вдома забула, коли виїжджала. Купила цього бренду - якість чудова. Відгуки хороші про них
Прокофіївна• 01 мая 2022
А як ви без примірки купуватимете?
автор F4L • 01 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Коли вони будуть носитися на голові, то зір не зіпсують)