AstoriaT• 02 мая 2022

Італія - Київ (Черкаси) прямий рейс, порадьте перевізника

Порадьте будь-ласка перевіреного перевізника, прямий автобус.
Буде їхати подруга з малими дітьми сама, потрібно щоб дійсно був перевірений. Завчасно дякую!
Love_Love_Love_• 02 мая 2022
любительница• 02 мая 2022
Зайдіть в телеграм канали, в пошуку напишіть українці в Італії, або чат українців у ....( місто Італії, де зараз ви і ваша подруга) та спитайте там, який автобус возить людей і вам дадуть контакти, та замовити собі квитки
Omie• 02 мая 2022
Напишіть будь ласка приблизно звідки в Італії, бусиків дуже багато, особливо з Риму/Неаполя.
автор AstoriaT • 02 мая 2022
Ответ дляOmie
Неаполь
Omie• 02 мая 2022
Контакт в картинці. Це не єдиний, в місцях концентрації бусів можна ще більше дізнатися, якщо цей варіант не підходить. Але це дуже довго, можна розглянути варіант підлетіти до кордону (Сучава, Краків, Варшава) і далі наземним транспортом.