Где можно найти списки и контакты клиник, которые могут взяться за сложное отслоение сетчатки? Может кто-то сталкивался? Разрыв произошел два месяца назад
Cherepashonok Kate• 05 мая 2022
Автор, из витреоретинальных хирургов могу порекомендов Рубана Андрея Николаевича. У него лично делала операцию на глазу, был вопрос со сложной ретинопатией и сетчаткой, он действительно знает свое дело. При чем не рассказывает воды и честно отвечает на вопросы, все объясняя спокойно, без лишней суеты, доходчиво.
Не знаю где он сейчас, но был в Киеве, в центре ЦКО.
Юрій Барінов з охматдиту, що у Києві, спас мою дитину у прямому сенсі слова. Знаю, що має клініку. З вашим питанням зверталася б лише до нього. Інші лікарі не знали і не вміли підійти до операції синових очей . До нього навіть із-за кордону з такими важкими випадками приїжджають.
KaterinaPod• 05 мая 2022
Рекомендую Рубана Андрія Миколайовича, до війни оперував в центрі ЦКО, Київ. В нас була складна ситуація, висока ступінь міопії, розрив сітківки в декількох місцях (вже після спайки сітківки іншим хірургом на цьому ж оці), він дійсно професіонал, зробив практично неможливе, зір відновився. Кажуть, що він кращий хірург по сітківці у Києві