Подавла документы на ВПО,имеет ли значение для выплат дата,которую они спрашивают ,когда Вы переехали на новое место?Допустим если бы сказала,что переехала в феврале-выплаты больше,чем если сказать что переехали в апреле?
Cvetoookkk• 06 мая 2022
та як показує практика вони ту дату ставлять від балди, хоч шо там пиши - дуууже рідко вони вносять то що вказує людина, ставлять у більшості випадків дату вашого звернення, бо дату вашого переїзда важко перевірити, та виплати (ну так раніше було) за минули періоди не виплачували, а лише з дати звернення, тому по сути то ні на що не впливає
Ответ дляCvetoookkk
Спасибо!