ckorpuon• 08 мая 2022

Як не соромно. Гуманітарна допомога.

От дивуюсь,як не соромно людям,які шукають/просять гуманітарну допомогу,а при цьому дозволяють собі недешеві придбання. Хоч раз хтось задумувався,як волонтерам то все важко знайти.
P S. не маю на увазі великі організації,а місцевих волонтерів у невеликих містечках або селах
Юля Неюля• 08 мая 2022
Ответ дляPolz
Не західна, а київляни продають
Кияни
Платья Всем• 08 мая 2022
Ответ дляjana Medjidova
Согласна, только что нашла квартиру во Львове за 1000$ не Хило так как для переселенцев (
Посмотрите ужгород. Чего все в тот львов лезут?
Я нашла в прекрасном районе возле набережной за 12 одноком. И 15 двухком.в новом доме с закрытым двором и своей дет.площадкой.
Kusalochka• 08 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Може дитина сама на нього збирала? Не треба лізти в чужу кишеню...
Серьезно?
ksusha1155• 08 мая 2022
Ответ дляДами
Удалено администрацией...
Мои знакомые в буковели живут бесплатно уже 2й месяц, с питанием. Многие видят лишь то, что хотят.
Dani777• 08 мая 2022
Ответ дляckorpuon
Ну я не на Західній. І з квартиранта ще поки орендну плату з лютого не вимагала,і не вимагаю, комунальні плачу з залогової суми,людина весь час проживає в квартирі (Київ)
Хм.. Ну коммуналку мог бы и оплатить
автор ckorpuon • 08 мая 2022
Ответ дляok1904
Якийсь потік думок. Конкретизуйте хто де що як? А то як постріл в небо
А що вам це дасть?) Вважайте це пострілом в небо,адже така ситуація майже в кожному населеному пункті.
Пуговка• 08 мая 2022
Ответ дляДами
Удалено администрацией...
Прям всій? От я, наприклад, нічого не продаю. Соромно вам має бути за ваші слова! Якщо зловили когось за руку, маєте докази - будь ласка, в СБУ, а просто так на вас наговорити я теж можу!
Polz• 08 мая 2022
Ответ дляDani777
А не стыдно им сдавать однушки скромные за 1000уе? И недострои за 2200уе+ залог 2200 и + половину риелтору, которые за счёт людей бежавших от войны хотят достроить эти недострои
А не стидно було київлянам по три шкури дерти оренди? Ще й біженцям в 2014 р не здавали! Я була вагітна і ледь знайшли житло втри дорога. Всі казали так чого ви до нас приперлись, їдьте в село. А тепер ви паклюжете ЗУ, хоча самі такі ж
Polz• 08 мая 2022
Ответ дляЮля Неюля
Кияни
Вони себе не так називають. З 2014 р в Києві жили, знаємо
Петрик• 08 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Да, я видела одну блогершу, которая за гуманитаркой на такси приехала, а перед этим сделала маникюр. И тоже ачотакова?
Марго 152• 08 мая 2022
Ответ дляckorpuon
До речі багато саме киян не беруть аренду плату. В мене сусідка здає квартиру в самої немає за що жити, але аренду не бере.
Дами• 08 мая 2022
Ответ дляPolz
Я теж купую памперси на олх. І видно, що це гум допомога. Деякі навіть прямо пишуть. Це Київ, Одеса, Харків. Особисто купувалала,тому знаю. А ви лайном лише ЗУ поливаєте. Я з ЗУ. Щоб ви знали, гуманітарку без довідки впо не візьмеш. І я, і мої знойомі носять пакетами допомогу в центри біденців. І все одно ЗУ обісруть
Хватит сказок бабы розы. Пожили вы бы в окупации и тогда поговорили. Если бы проды были из Киева, то я доставку не заказывала. Поищите на олх плассом пюрешки черновицкая обл по 30 грн, это сегодняшняя покупка.
А лайном сделали себя сами ценами на квартиры и развлровыванием фур гумманитарки.
Dani777• 08 мая 2022
Ответ дляДами
Удалено администрацией...
Да, к сожалению я тоже офигела от них( очень жаль. И очень рада что мы таки не доехали до западной, а остановились в селе в Винницкой обл. Очень благодарна местным людям, они очень хорошие
автор ckorpuon • 08 мая 2022
Ответ дляDani777
Хм.. Ну коммуналку мог бы и оплатить
Чим?) Квартира постраждала від вибуху,на щастя не сильно. Своїми силами ліквідовує наслідки. Людина живе не перший рік.
Sveterok• 08 мая 2022
Ответ дляAnnaOst
Є таке) це якась така дивна риса характеру. Причому більшість людей не розуміє щиро в чому проблема) Їздять на машині при дорогучому бензині але при цьому бо круть гуманітарку. Ну а чого не брати як дають? І ви нікого ні в чому не переконаєте)
Так а нащо дають? В нас сурово- тільки переселенцям з зони бойових дій,іншим страждущим- тільки через комісію. Все норм
ksusha1155• 08 мая 2022
Ответ дляckorpuon
Ясно, вам не вистачає уваги і визнання))) Ну ви мололець, правда. робіть і далі добрі справи і не засуджуйте нікого. Бо зараз важко всім.
Polz• 08 мая 2022
Ответ дляПетрик
Вчора одна жінка писала, що бере гуманітарку. Там дохід 50+ тис. Я написала, що могла б не брати і залишити її тим, хто потребує. То мене тут помідорами закидали
GeekTeaParty• 08 мая 2022
Ответ дляСтаська2018
у нас в ребята волонтеры организовали пункт выдачи гум.помощи в доме культуры так рассказывали как муж с женой и бабушка с внуком становились ’чужими’ чтоб стать в очередь и взять больше продуктов...
Это не от количества людей зависит?
Kusalochka• 08 мая 2022
Ответ дляckorpuon
Та кому та чужа кишеня потрібна! Просто прикро! Я дивлюсь на ситуацію з боку волонтера. Просто дійсно прикро,одні вишукують резерви по гумскладах,які стоять зараз пусті (і часто з причин,що допомога розбазарюється) витрачають час,власні ресурси,час,а інші безсоромно так вчиняють.
Не помогайте. Я бы не смогла. Хотя пыталась. Слишком много гадких людей. Даже в теме пишут ачетакова. Помогаю только военным. Остальные пусть сами.
Polz• 08 мая 2022
Ответ дляДами
Які казки? Я особисто купувала на олж памперси, які гум допомога. Київ, Одеса, Харків продавці. Але вам лише ЗУ очі муляє
Dani777• 08 мая 2022
Ответ дляПлатья Всем
Не стоит советовать Ужгород, там как раз все печально. Вам наверное очень повезло, подруга живя там с начала марта, только на днях нашла что то подешевле и то убогое жилье и с подселением
автор ckorpuon • 08 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Та не потрібно мені визнання. Просто люди які дійсно потребують допомоги,не бігають і не вимагають,а навіть соромляться її попросити. Біженці з окупованих територій раді будь якій допомозі і людям щиро хочуть допомогти.
Платья Всем• 08 мая 2022
Ответ дляDani777
Я искала и нашла быстро. Попала на главу ассоциации риэлторов Закарпатья. Напишите мне, я покажу, если интересно
автор ckorpuon • 08 мая 2022
Ответ дляПуговка
👍
Дами• 08 мая 2022
Ответ дляПуговка
Удалено администрацией...
ok1904• 08 мая 2022
Ответ дляPolz
До війни я купувала памперси для дорослих різних європейських тм значно дешевше ніж в торгових мережах (з Тернополя висилали, з Одеси, з Дніпра) , зараз олх пустий, вибору немає зовсім, моніторю кожен день, наче і об´яви є, та того, що треба дуже мало позицій.
раз купила Тену не того розміру виставила за ту ж ціну.
може комусь видали гуманітаркою, а вони не підійшли от і продають як я.
Dani777• 08 мая 2022
Ответ дляPolz
Согласна, были и такие, за них тоже противно. Но с другой стороны были причины.
А по поводу в тридорого, то это столица и точно никогда не было тех цен, что сейчас на зу
ok1904• 08 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Платья Всем• 08 мая 2022
Ответ дляDani777
Ну и почему же не стоит? Я везде найду варианты. ;)
ksusha1155• 08 мая 2022
Ответ дляKusalochka
Серьезно?
Що саме серйозно? Мій малий на комп збирає вже рік, назбирав багато. Чи мені відібрати в нього бо війна?