09 мая 2022

Комусь дуже весело...

Тема "а поговорити".
Лежу в кроваті й слухаю музон сусідський, сам звук не дуже голосно, але все одно вибрація така, що від подушки навіть чую. Як так може бути? Він знизу типо? Бо зверху, здається тихо. Я не проти, що хтось навеселі, мені аби мирне небо.
А ви, дівчатка, що робите?
Протея 09 мая 2022
смотрю порно
bananos 09 мая 2022
Лежимо в ЛІЖКУ і знаємо що таке шумоізоляція
Kristal2013 09 мая 2022
Борщ варю и ставлю пирожки в духовку. Вернее жду , когда духовка начнем маяковать, что можно ставить
Крістіна ТАРО 09 мая 2022
Читаю про Одесу.
Протея 09 мая 2022
Ответ дляbananos
Лежимо в ЛІЖКУ і знаємо що таке шумоізоляція
що таке шумоізоляція нехай знають сусіди, що врубують музику в 11 ночі
Санта-Алла 09 мая 2022
Вышла во двор с чашкой кофе и сигаретой.
Просто Галюня 09 мая 2022
Слухаю в Ютуб діалоги з запоребріковими персонажами, дивуюсь скільки випивших і неадекватних
Тамилa 1 09 мая 2022
Ответ дляКрістіна ТАРО
Читаю про Одесу.
Я про Энергодар , співають наш гімн.До них сьогодні у гості їхав Давид Жванія і чогось здох по дорозі , не доїхав.
ДонаФлор 09 мая 2022
Я по батарее стучу - утихают. Но там не музон - какие-то глухуюватые телек смотрят. По ночам. Вычислю, кто - поговорю. На работу потом с больной головой...
Ksenia-e9d7 09 мая 2022
Слушала ’ День пабэды’ у соседей. Соседка ни одного дня не работала, её 6-летняя дочка жаловалась, что ’папа 7 тыс грн на 4-х зарабатывает’. А тут соседка мужа в ЗСУ отправила, наверное, бабки получает. И сегодня старшему сыну с грохотом отмечали 18 лет
автор opium_black 09 мая 2022
Ответ дляПротея
смотрю порно
Я вже давно не дивилася. Вам хаб чи ред більше подобається?
Протея 09 мая 2022
Ответ дляopium_black
Я вже давно не дивилася. Вам хаб чи ред більше подобається?
ні те ні те
в мене є інший суперський сайт
правда на хаб іноді захажую
Fotografkiev 09 мая 2022
Вмощуємося вчетвером на одному ліжку спати.
Протея 09 мая 2022
Ответ дляСанта-Алла
Вышла во двор с чашкой кофе и сигаретой.
не можна каву на ніч пити
anducci 09 мая 2022
Ответ дляКрістіна ТАРО
Читаю про Одесу.
А я прихожу в себя после бабахов. Сегодня было особенно громко.
автор opium_black 09 мая 2022
Ответ дляbananos
Лежимо в ЛІЖКУ і знаємо що таке шумоізоляція
Я в улюбленій свекрусі, не можу тут ремонти робити. Лежу й мовчу тихенько
Крістіна ТАРО 09 мая 2022
Ответ дляanducci
А я прихожу в себя после бабахов. Сегодня было особенно громко.
вже сил немає, просто покидьки....
ТриАна 09 мая 2022
Відволікаюсь, дивлюсь абатство даунтон 2, вийшло
Такє(
anducci 09 мая 2022
Ответ дляДонаФлор
Я по батарее стучу - утихают. Но там не музон - какие-то глухуюватые телек смотрят. По ночам. Вычислю, кто - поговорю. На работу потом с больной головой...
Сейчас по батарее стучать это сильно напугать соседей
автор opium_black 09 мая 2022
Ответ дляKristal2013
Борщ варю и ставлю пирожки в духовку. Вернее жду , когда духовка начнем маяковать, что можно ставить
Це ж надо... Така смакота на нічь!!! Як протириматься до ранку?
автор opium_black 09 мая 2022
Ответ дляКрістіна ТАРО
Читаю про Одесу.
Які новини? Сумно чи, дай Бог...?
bananos 09 мая 2022
Ответ дляopium_black
Я в улюбленій свекрусі, не можу тут ремонти робити. Лежу й мовчу тихенько
Тобто ви прямо в ній зараз?
Mussja 09 мая 2022
Ответ дляТамилa 1
Я про Энергодар , співають наш гімн.До них сьогодні у гості їхав Давид Жванія і чогось здох по дорозі , не доїхав.
Теж прочитала про Жванію, але для чого писати здох? Загинув
Тамилa 1 09 мая 2022
Ответ дляMussja
Теж прочитала про Жванію, але для чого писати здох? Загинув
Здох.
Барамбулечка 09 мая 2022
Я задумалась про виїзд зі страни,бо ми в окупації з першого дня війни і сьогодні з цим парадом зовсім гірко стало(( ще й салют був,я так злякалась(
Крістіна ТАРО 09 мая 2022
Ответ дляopium_black
Які новини? Сумно чи, дай Бог...?
Сумно. Ракетний обстріл. Там квартал великий постраждав. ТЦ. Добре хоч у них комендантська година з вчорашнього вечора. Але певно постраждалих буде чимало.
автор opium_black 09 мая 2022
Ответ дляПротея
що таке шумоізоляція нехай знають сусіди, що врубують музику в 11 ночі
Воно якось навіть без напрягу. Я зрозуміла тільки що, чому чую від подушки. В мене діван розкладний й під головою тонке, а далі до полу прольот, тому й тільки там чутно
Крістіна ТАРО 09 мая 2022
Ответ дляБарамбулечка
Я задумалась про виїзд зі страни,бо ми в окупації з першого дня війни і сьогодні з цим парадом зовсім гірко стало(( ще й салют був,я так злякалась(
Херсон?
ИннусичкаЯ 09 мая 2022
Ответ дляПротея
смотрю порно
Ну це тоже треба
автор opium_black 09 мая 2022
Ответ дляСанта-Алла
Вышла во двор с чашкой кофе и сигаретой.
Ви в своєму будинку? Як погодка? Зірки є?