Тема "а поговорити".
Лежу в кроваті й слухаю музон сусідський, сам звук не дуже голосно, але все одно вибрація така, що від подушки навіть чую. Як так може бути? Він знизу типо? Бо зверху, здається тихо. Я не проти, що хтось навеселі, мені аби мирне небо.
А ви, дівчатка, що робите?
Fotografkiev• 09 мая 2022
Ответ дляopium_black
Ми спали в трьох. Краще валетами. Татко великий він в одну сторону, а ми з малою в іншу)) головне, щоб ніжки були чисті
В нас татко і менший за одну одиницю, спимо усі поперек ліжка. Татові приходиться докладати під ноги.
Ответ дляБарамбулечка
Я задумалась про виїзд зі страни,бо ми в окупації з першого дня війни і сьогодні з цим парадом зовсім гірко стало(( ще й салют був,я так злякалась(
Гірко((( а ще гірше, що треба триматися, бо бачуть близькі. Тоже хочу вас обійняти й щоб пройшли незгоди
Ответ дляКрістіна ТАРО
Сумно. Ракетний обстріл. Там квартал великий постраждав. ТЦ. Добре хоч у них комендантська година з вчорашнього вечора. Але певно постраждалих буде чимало.
Господи, збережи людей 🙏
Це найголовніше
Ответ дляrivara
Новости читаю, думаю сходить на кухню покушать или фильм поставить, как раз новый скачала. Или спать лечь. В раздумьях, в общем
Якщо можете завтра виспатись, то балуйте себе. Можна й поїсти, й кино. Зараз це так потрібно
Ответ дляAlena.i
Блін, жру піццу, зла на себе і все рівно жру.
Не жру, а насолоджуюся))
Й все. Хай так. Розрядка має бути якась?
Ответ дляRikitikitavi_2022
Отхожу от этого видео ...лучше б я не смотрела, теперь понятно почему все русские или алкаши запойные или с печенью у них очень плохо, они походу сами от себя в зеркале спиваются. Век живи, век учись. Мда(
Коли немає чим занятися, дурня швидко наздожене
Ответ дляСанта-Алла
Зірок не бачу. Так в будинку, в Україні. Але з понеділка будемо з донькою вертатися вже додому до Києва. Наш тато в ЗСУ. Тримаємося, треба жити далі.
Збережи матінка Божа захисника України 🙏
Ответ дляMedichi
Пришли с пробежки, пьем чай, смотрим соревнования по кс:го
Молодці. Треба жити далі, я протрішки планую ремонт. Вірю в перемогу. Скільки бігаєте? В мене за день норма 7 км, але це ходу
Барамбулечка• 09 мая 2022
Ответ дляopium_black
Дякую!! Приймаю Ваші обійми і обіймаю також!)
Ответ дляbananos
Вибачте, а звідки ви?
Що таке нічь, кровать, прошарена?
З Києва, я вже призналася, що стараюся краще розмовляти українською. Чогось не знаю, вчуся.
Ніч, ліжко, хитродупка)) так гарніше?
Ответ дляДонаФлор
Очень доходчиво)). Я так понимаю, что именно эти соседи решили включить перфоратор в 11 утра 1 января и недавно в 6-50 молотком начали гвозди забивать... Но батарея их останавливает)). Магия
Ті, що глухі - все одно, але ж вони не борзіють. Мені все одно повезло з сусідами. А як у вас в цьому?
Ответ дляKsenia-e9d7
Та может та кобыла хоть зажила нормально. А то 15 лет в одной курточке ходила, но на работу ни-ни. А тут мужа в ЗСУ отправила и сто тысяч наобещали
Краще не за гроші думати, а за те, щоб живий повернувся...
Ответ дляТриАна
Серіал є мені дуже подобався, вийшло продовження, фільм, ось він не сподобався, а серіал дуже
По картинках вродливою, аристократія й велика родина
Ответ дляFotografkiev
Це додаткова послуга)) тоді він повинен казочки розповідати
Ответ дляElenaKovaleva
Тролим рашковских в чат-рулетке с мужем)
Любим так вечером развлечься.
Цікаво))) й настрій в гору. Можна поспати зі спокійною душею до ранку)))
Ответ дляrivara
Хитродупка вообще шедевр !))
Треба адміністрацію попросити, щоб новий нік зробили
Ответ дляАлина-1240
Курочка гриль и пирожки с картофелем
Ви мені ще скажіть, що воно все в груді їде!!!
ElenaKovaleva• 10 мая 2022
Ответ дляopium_black
Да-да) Советую)
Когда орки надоедают, общаемся с нашими. Тоже классно. Но большинство наших ищет орков)
Ответ дляElenaKovaleva
Да-да) Советую)
Кидайте мені в особисті
Ыхыхыхы
ElenaKovaleva• 10 мая 2022
Ответ дляopium_black
Кидайте мені в особисті
Ыхыхыхы
Найдите в телефоне или на компе приложение Mini чат. И всё в ваших руках)
Ответ дляElenaKovaleva
Дякую))