Постоянно переживаю, что что-то сделаю не так, всегда сомневаюсь в себе. Могу просыпаться ночами от этих мыслей. Почему так? И как перебороть себя?
nightengale• 10 мая 2022
В мене точно так само, але на старті роботи. Досвід великий, 39 років. За місяць-півтора все стає на свої місця, нерви також. Але завжди від себе вимагаю максимум та не мухлюю. По іншому не вмію, совість)
Добрый Йиннот• 10 мая 2022
Звісно, таке ставлення до процесу - це щось надмірне.
Але, можливо, повністю ви його не ліквідуєте, бо маєте схильність до глибокого емоційного занурення у процесс.
Що робити? Мені подобається підхід ’Вичавлюй з багів фічу’: перетворення психологічних особливостей на дещо корисне.
Якщо ви вмієте занурюватись у процес, то робіть це з користю для себе.