Знаходжусь на окупованій теріторії.Можливо зараз на підконтрольній території зробити закордонний паспорт? Чи під час воєнного стану немає такої можливості взагалі?
Marina-929f• 09 мая 2022
Можливо ми з Донецької області подали документ на паспорт в міському відділі ДМС у Волинської області, вже отримали
Тутти-фрутти12• 09 мая 2022
Ответ дляMarina-929f
Сколько сейчас стоит загран и по времени?
Ира Ларина• 09 мая 2022
Ответ дляТатьяна -3329
Полтава. Без очереди. Можно делать в любом городе и забирать тоже.
Какая стоимость ’за все про все’?
Marina-929f• 09 мая 2022
Ответ дляТутти-фрутти12
честно не скажу потому что делали как только приехали и голова была как вареный буряк даже приблизительно не помню сколько всего в районе 1000 грн но точно не помню
Татьяна -3329• 09 мая 2022
Ответ дляИра Ларина
Какая стоимость ’за все про все’?
1250 вроде +- 100 грн. Мы делали 5 сразу, поэтому…
irisha.rom• 09 мая 2022
Ответ дляИра Ларина
Какая стоимость ’за все про все’?
733 і 1085 якщо терміновий