В мене діти голі.
В місті у нас нормальних магазинів дитячого одягу немає.
На ринках те, що купую, то за кілька праннів в сміття.
А цвни на ринках не дуже дешевші.
Давно в некст замовляю. Ціна якість влаштовує.
Подобається що одразу комплектами носки, труси, футболки. Зносу немає тим речам.
Якщо не некст то де замовить?
А цвни на ринках не дуже дешевші.
Якщо не некст то де замовить?
Marishynya• 10 мая 2022
Наверно через посредников. Тоже голову ломаю, стоит ли? Или знакомых в Польше искать и через них заказывать
NesmeyanaYa• 10 мая 2022
Ответ дляиркин
А ціни в кожній країні різні на некст? Дивлюся Німеччину, некст такий дорогий чи то став чи то був....
я Польщу замовляла. Ціни приблизно однакові. І досить непоганий розділ зі знижками
NesmeyanaYa• 10 мая 2022
Ответ дляiryna _b
В Україну ,я правильно зрозуміла?
Ні, з Польщі. Український Next не працює зараз