ПадаюВреверансах• 10 мая 2022

Некст зараз можливо замовить?

В мене діти голі.
В місті у нас нормальних магазинів дитячого одягу немає.
На ринках те, що купую, то за кілька праннів в сміття.
А цвни на ринках не дуже дешевші.
Давно в некст замовляю. Ціна якість влаштовує.
Подобається що одразу комплектами носки, труси, футболки. Зносу немає тим речам.
Якщо не некст то де замовить?
Marishynya• 10 мая 2022
Наверно через посредников. Тоже голову ломаю, стоит ли? Или знакомых в Польше искать и через них заказывать

NesmeyanaYa• 10 мая 2022
Next через посередника, HM. Reserved відновив прямі доставки в Україну
tarria• 10 мая 2022
Я брала набори трусів і майки Carters донечці, з Америки поки немає доставки, то в українських інтернет-магазинах деяких ще є, довоєнні закупівлі мабуть
иркин• 10 мая 2022
А ціни в кожній країні різні на некст? Дивлюся Німеччину, некст такий дорогий чи то став чи то був....
LyudaT• 10 мая 2022
Синсей еще доставляет в Украину. И недорого совсем.
NesmeyanaYa• 10 мая 2022
Ответ дляиркин
я Польщу замовляла. Ціни приблизно однакові. І досить непоганий розділ зі знижками
iryna _b• 10 мая 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
А Польщу з якого магазину?

NesmeyanaYa• 10 мая 2022
Ответ дляiryna _b
А Польщу з якого магазину?
Next
iryna _b• 10 мая 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Next
В Україну ,я правильно зрозуміла?
Юлія1602• 10 мая 2022
Ответ дляLyudaT
А синсей долго ждали доставку?Хочу заказать,но там сейчас оплата сразу при оформлении.Боюсь вдруг не доставят.
NesmeyanaYa• 10 мая 2022
Ответ дляiryna _b
В Україну ,я правильно зрозуміла?
Ні, з Польщі. Український Next не працює зараз
Ірина Вон• 10 мая 2022
Я можу вам замовити і передати перевізником з Англії, але перевізник бере £2 за кг
evint• 10 мая 2022
Ответ дляЮлія1602
2 недели.