take_zhyttia• 10 мая 2022

Тимчасовий захист в Європі для дитини без супроводу батьків

Дівчата, ви знаєте все, допоможіть знайти відповідь. Виїхала з сестрою з нотаріальною довіреністю від обох батьків (батьки не можуть виїхати). Хочемо оформити тимчасовий захист, але на сайті місцевої поліції вказано, що для дітей до 18 років потрібно мати документи, що підтверджують родинні відносини з дорослим-супроводжуючим. В мене цих документів немає, є тільки довіреність. Чи приймуть вони це до уваги? Або обов’язково потрібно бути з батьками?

Можливо, десь є роз’яснення українською мовою або хтось був в такій ситуації? Бо на місцевій мові важко читати, і там деталі також не описано.
Businka_05• 10 мая 2022
Загоните текст в переводчик. Сестра ваша, родная?
осинка• 10 мая 2022
Про які країни мова?
автор take_zhyttia • 10 мая 2022
Ответ дляBusinka_05
Сестра моя рідна по матері, батько в неї інший. Я втратила своє свідоцтво про народження, тож документально не можу навіть довести, що моя мама - дійсно моя мама. Тому варінт зі свідоцтвами відпадає + в такому випадку потрібно було б пред’явити довідки про шлюб і зміну прізвища матері, а оригіналів з собою звісно теж не маю
автор take_zhyttia • 10 мая 2022
Ответ дляосинка
Про які країни мова?
Іспанія
Белоснежная• 10 мая 2022
Как вариант: ваша мама сделает нотариально заверенное заявление, что подтверждает, что вы и ваша сестра являетесь родственниками (ее дочками, родными сёстрами) и сделать апостиль на испанский? Передать почтовой службой оригиналы, а до этого пользоваться скан-копией.
СhanelKa• 10 мая 2022
Подавайтеся разом
Все нормально буде
Тільки поставте дитину потім на облік у консульство України
Веточка сакуры67• 10 мая 2022
У нас ничего не просили , сын через суд оформил опекунство и всё. После этого дали захист. Никаких документов кроме паспортов не требовали. Словакия
katyunik• 10 мая 2022
В Германии оформляют через органы опеки без родителей, наверняка в Испании тоже так. Поищите по группам помощи своей страны, это распространённый вопрос у тех кто выехал а не на советчице