Я просто влюбилась
Такой умный он, может кто узнал
Такой красивый, молоденький, сладенький 😍
Жаль что я стара для него, да и умом не потянула бы(
Эх 😍
Глазки какие, губки
Такой умный он, может кто узнал
Эх 😍
Глазки какие, губки
Соседка Маши• 10 мая 2022
Ответ дляReNITA
Автор, еще на этого гляньте. Может тоже ’ваш’
Реально похожи, вы внимательная
Ответ дляIncol
Дівчата, хто пише про ’схожий на наркомана’ і т.д, ото Ви здивували, ну чесно. Досить симпатичний, освічений юнак, який популяризує українську мову. Ото хоч би загугглили що. А то тільки дегенерата Киву всі знають, тьху бридота.
По фото можно оценить только внешность, а не интеллект.
Світланаcv• 10 мая 2022
Дуже хороший хлопчина , підписалась на нього в інстаграмм , щоб вчити українську мову 💙💛
Світланаcv• 10 мая 2022
Ответ дляLia K
Он еврей...яка мова?
Яка різниця чи він єврей чи українець? Він гарно знає українську мову.
Світланаcv• 10 мая 2022
Ответ дляLia K
Удалено администрацией...
Реєстрація лютий 2022. Рашисти ви досі ще заробляєте на свій останній путь😁😁😁
Ответ дляLia K
Удалено администрацией...
Ну поржіть, а мову таки вчити потрібно. Якщо людина може і хоче подати навчання, та ще й старається зробити це сучаними , не занудними методами, то можливо така подача буде ефективніша. Національність наших останніх президентів теж не українська, то що, теж пропонуєте поржати?