Jz.mrs• 11 мая 2022

Rakuten заблокували гроші

Мала аккаунт на кеш ну сервісі Rakuten.com
15 травня повинні були вивести мій кешбек на пейпал. Сьогодні намагаюся зайти - ваш аккаунт недоступний. Далі оновлюю сторінку - не надаємо сервіс в вашій країні, хоча на головній сторінці написано що в Україні працюють і посилання на укр сайт, де також не дає увійти в аккаунт! Підтримка написала що аккаунт заблоковано разом з грошима бо не надають сервіс в країні мого пристрою (?)
Шо робити? Я дуже розраховувала на той кешбек
Allka- skakalka• 11 мая 2022
Писать в поддержку

KateFrosty• 11 мая 2022
Включить vpn и попробовать снова
автор Jz.mrs • 11 мая 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Писать в поддержку
Thank you for reaching out. We do not offer service in the country we determined to be associated with this account. As a result, this account has been suspended. Suspended accounts cannot be edited or modified, and any balances will not be paid.
автор Jz.mrs • 11 мая 2022
Ответ дляKateFrosty
Включить vpn и попробовать снова
Без впн пишет что не обслуживают мою страну. С впн не пускает в аккаунт, пишет что заблокирован