Дівчата, в кого ще така біда? Перед війною відправляла посилки Джастін. Досі статус в дорозі або повертається відправнику (тобто мені). Відправляла в Київ, Бровари, три посилки. На декілька тис грн. Може комусь не гроші, а мені це дуже навіть гроші. Відділення їхнє закрите, гаряча лінія не працює, олх морозиться. Ну якби уже стільки часу пройшло, хочеться отримати свої гроші чи товар
Оксана Киевлянка• 11 мая 2022
Выслала посылку 23 февраля через Шафу из Киева в Киев, так и висит на моём отделении (((
Ответ дляМарина30
Таке саме,вони збанкрутували,радять писати до поліції,в мене 2 посилки у них,теж не розумію,чому не повертають,десь де вони є, а може вже й нема,я не надіюся
А хто вам радив в поліцію писати? І зе питання, як же вони могли збанкрутувати, якщо це доставка від сільпо, сільпо процвітає
У меня тоже был случай на днях, позвонили с кол-центра мист-ехпресс и начали рассказывать про какую-то посылку мною отправленную, а я мистом пользовался единстванный раз за неделю до войны, я пришел в их отделение и начинаю их расспрашивать, говорю им накладную, фамилию - ноль. никакой информации, случайно увидел свое отправку в куче посылок возле стола, мне её просто отдали, без всяких смс и кодов и даже паспорта, я открыл,а там дорогая вешь - 1700 грн за неё заплатили, пришлось повторно связываться с покупателем и отправлять. походу люди заплатили за товар, посылка приехала в неработающее отделение и вернулась отправителю т.е.мне, выводы - пользоваться нормальными службами доставки. и связываться с отправителями и договариваться
Ответ дляCarin
Секунду, разве они не работают ограниченным количеством отделений?
У нас районное закрыто, и еще с месяц назад висела на нем писулька, что все посылки перевезены на более крупное в соседнем районе.
Не знаю, я з коляскою не можу бігати по всіх відділеннях перевіряти. Наше закрите, там нічого не пише. Сусіднє закрите. Гаряча лінія скидає. Якщо чесно, то це не по людськи, чомусь нова пошта, Укрпошта змогла посилки довезти, а джастін вот так вот
Ответ дляMama Sofii
Пишите заявление в полицию.
А буде толк? Просто мене колись обдурили вже, я писала заяву в поліцію, навіть приклала копію паспорта і адресу проживання афериста. І 0. Навіть не дзвонили з тої поліції. І це в мирний час. Правда тоц аферист потім прийшов до нас на роботу, а я там бух по зарплаті була, то вернув все і навіть більше
Olena Dnepr• 11 мая 2022
Ответ дляPolz
Та отож.
Просто проблема глобальная, и все везде рекомендуют, чтобы на них заявляли.
Хотя вот на сайте есть инфа
Дата публікації 4 травня, 2022 середа
Оновлена процедура отримання посилок!
Хочемо заспокоїти всіх наших Гостей, чиї посилки ще не видані. На сьогодні це пріоритет номер один для нас і, запевняємо, всі посилки будуть у вас. На жаль, зараз наші відділення не працюють, проте наші склади вціліли й всі посилки знаходяться там. А у випадку, якщо посилка втрачена або пошкоджена — її вартість відшкодуємо.
Що вже зробили:
1) Зібрали всі посилки з усіх відділень на розподільчому центрі.
2) Провели інвентаризацію.
3) Разом з нашими партнерами, МОЗ, Unicef та іншими працюємо над тим, щоб наші військові, лікарні, люди, які опинилися в біді, мали все необхідне. Йдеться про доставку, сортування, логістику гуманітарних вантажів з усього світу.
Що далі:
1) Нам потрібно дізнатися, де ви зможете забрати посилку через 2-3 тижні від сьогодні. Розуміючи, що багато з нас зараз не вдома, це необхідний крок. Для цього попросимо вас заповнити анкету за посиланням.
2) Через три дні після розповсюдження анкети ми почнемо обробляти відповіді. Ще через тиждень сформуємо точний план дій.
3) Ми запропонуємо вам найбільш оптимальне місце отримання посилки. Зараз розглядаємо декілька варіантів: склади/відділення Justin, супермаркети «Сільпо», а також інші поштові оператори. Наш вибір залежатиме від оновленої географії, кількості посилок, а також того, чи оплачена посилка чи ще ні.
4) Ми доправимо посилки до того населеного пункту, який ви зазначили в анкеті. Як тільки це станеться, ви отримаєте повідомлення. Сподіваємося, що процес займе до 2 тижнів.
Якщо ви хочете, щоб замість вас хтось інший отримав посилку — будь ласка, зазначте це в анкеті.
Якщо ви не можете забрати посилку протягом найближчих місяців — будь ласка, також не хвилюйтеся. Ми все збережемо до перемоги.
За 10 днів повернемося до вас з оновленою інформацією щодо видачі посилок.
Дякуємо вам за розуміння та дуже перепрошуємо, що створили незручності.
Хотя вот на сайте есть инфа
Дата публікації 4 травня, 2022 середа
Оновлена процедура отримання посилок!
Що вже зробили:
2) Провели інвентаризацію.
Що далі:
Vasilina7755• 11 мая 2022
Моя посылка потерялась с 23 февраля, там одежды на пару тыс, а оценка 600 грн, ищут-ищут - не найдут её
Vasilina7755• 11 мая 2022
Ответ дляTanoshi
Треба заповнити анкету на їх сайті і вони обіцяють повернути все за два-три тижні-вчора говорила з оператором гарячої лінії .
Лошь и писдёшь. 2 месяца обещают
Vasilina7755• 11 мая 2022
Ответ дляPolz
Я им сказала, почему они присвоили мои вещи и не отдают мне, к кому обратиться? Сказали, читайте пункт 8 (вроде) про форс-мажор, т.е. идите нах...
Ответ дляVasilina7755
Капєц. Немає совісті. Я відпраляла памперси. Зараз би вони мене, точніше мою дитину дуже спасли, бо ціни стали космос. Чомусь укрпошта змогла посилки і в Харків довести, а Джастін вот так вот.
Vasilina7755• 11 мая 2022
Ответ дляPolz
А як шукають? Куда ви звертались?
На горячую линию звоню с 6 марта каждую неделю. Сначала сказали, не переживайте, ваша посылка в порядке, потом я хотела сделать переадресацию, оказалось, посылка типа в дороге с 24.02, потом сказали, оставьте заявку, мы ее найдём, потом, ждите, у нас инвентаризация, почти месяц была и даже после этого посылку не нашли. Уже звонили спрашивали, как была упакована и что в ней было. Короче, жопа
Ответ дляVasilina7755
Нвпишіть номер, на який ви звонили. Просто я звоню нв гарячу лінію, а мені автовідповідач відповідає, ніякого оператора
Ответ дляPolz
Меня больше удивляет, почему не работает их горячая линия, хотя если честно я и в мирное время не дозванивалась
А на чеке может указан какой-то другой номер для связи, киевский?
Ответ дляCarin
Да, укрпочта, яка є динозавром, доставила навіть в Ізюм, а джастін морозиться. Блін, ну в такий час, в мене там памперси, річ першої необхідності, якось розчарували зовсім (((
Vasilina7755• 11 мая 2022
Ответ дляPolz
0800301661 сначала автоответчик, потом музычка, дозвонится можно
Full House• 11 мая 2022
Моя посылка прибыла в Мариуполь. Ее не забрали. По пром оплате деньги вернулись получателю. Я же оформила возврат. Через пару дней посылка исчезла из кабинета.
Vasilina7755• 11 мая 2022
Ответ дляPolz
Ощущение, что они где-то просрали посылки или раздербанили
Vasilina7755• 11 мая 2022
Ответ дляCarin
Линия работает, общаюсь с ними регулярно каждую неделю
herba fresca• 11 мая 2022
Автор, сочувствую.
Я отправила посылку олх доставкой джастином 23.02.
И все ни денег, ни посылки.
Олх говорит, ждите окончания военных действий, посылка бесплатно хранится на отделении.
Каком отделении, непонятно.
Понятно, что это просто отмазка.
И все ни денег, ни посылки.
Каком отделении, непонятно.
Понятно, что это просто отмазка.