12 мая 2022

Антимоскітна сітка на двері

Шукаю сітку, яка кріпиться до дверей липучками, такі як на взутті бувають. Попадаються тільки на кнопках чи скотчі. Такі кріплення мені не підходять.
Може ви цього року купляли на липучках? Підкажіть, будь ласка, де?
пицунда 12 мая 2022
так она же держаться не будет. будет постоянно отпадать
hnusha 12 мая 2022
Всё равно потом на двусторонний скотч лепить. Они быстро перестают клеиться.
Сетка с разрезом по вертикали - решение так себе...
Лучше антимоскитную дверку поставить. https://www.korsa.ua/products/moskitnye-setki-zhal...
автор Marusychka838608 12 мая 2022
Ответ дляпицунда
так она же держаться не будет. будет постоянно отпадать
Кілька сезонів мала на липучках. Сітка втратила вигляд, а липучки міцно тримають.
автор Marusychka838608 12 мая 2022
Ответ дляhnusha
Всё равно потом на двусторонний скотч лепить. Они быстро перестают клеиться.
Вище писала- кілька сезонів липучки витримують, можуть і довше, але сітка втрачає вигляд.
Минулого літа була в комплекті зі скотчем і кнопками. От вони постійно відпадають і відклеюються(
автор Marusychka838608 12 мая 2022
Ответ дляБлагодарная Свинья
Сетка с разрезом по вертикали - решение так себе...
Лучше антимоскитную дверку поставить. https://www.korsa.ua/products/moskitnye-setki-zhal...
Немає можливості дверку ставити. Це відразу з дверима треба або хоча б, щоб двері пластикові були. Двері в нас металеві. А всередину така дверка відкриватися не зможе- немає місця.
Та й на магнітах зручніше, ніж постійно відкривати дверку.
Ответ дляMarusychka838608
Немає можливості дверку ставити. Це відразу з дверима треба або хоча б, щоб двері пластикові були. Двері в нас металеві. А всередину така дверка відкриватися не зможе- немає місця.
Та й на магнітах зручніше, ніж постійно відкривати дверку.
Уговорили )
Тогда ищите в Эпицентре https://epicentrk.ua/shop/antimoskitnaya-setka-na-...
В Розетке тоже есть https://rozetka.com.ua/antimoskitnie-setki/c465320...
автор Marusychka838608 12 мая 2022
Я про такі липучки
DamianaD 12 мая 2022
Ответ дляMarusychka838608
Я про такі липучки
Липучку можна купити окремо. Чи в чому проблема?
автор Marusychka838608 12 мая 2022
Ответ дляDamianaD
Липучку можна купити окремо. Чи в чому проблема?
Оу, навіть не подумала. Продають таку?
DamianaD 12 мая 2022
Ответ дляMarusychka838608
Оу, навіть не подумала. Продають таку?
Так.