О! Мене ця авторка забанила! Я з нею в одній темі зчепилась :) Вона - жебрачка звичайна! Я б і уваги не звернула, таких і нас, нажаль, багато. Але! Вона обізвала всіх голодранцями, а потмі виявляється що сама жебракує! Вже і ваучери собі роздобула. Дійсно кому війна, кому - мати рідна.
Автор, то вам ще лайт-гівно накидали, тут є і похлєщє пишуть. Це все результат нововведень із блокуванням: дурне може тебе забанити, ти писати не можеш, але воно тобі в ОП писати може.
А, так це і мене, мабуть)) Я просто не дуже розуміюсь, зайшла подивитись, що вона таке, а там у неї червоним ,,повний бан,, написано.
Реально ця програма є, кількість пропозицій там обмежена і мені совість не дозволила, маючи чотирьох дітей нею скористатися. Бо я, дякувати Богу, працюю та заробляю, нехай не міліарди. Але в мене є приятельки з Ірпіня, Маріуполя, з-під Харкова - ну їм РЕАЛЬНО то все потрібніше! В них просто без варіантів! Ні житла, ні роботи, ні майна ВЗАГАЛІ нема вже.
Я писала Админам ,просила отменить блокировку Они ответили,что ,мол,никто не просил. Нужно Всем пожаловаться Админам,чтобы отменили
Честно сказать, я не верю если в то, что кто то бы отдал добровольно подобный свой сертификат кому то. Вот честно.
Вопрос же не в этом. Если по какой-то причине она его взяла, фиг с ней. Но та её манера оазговаривать, многое о ней говорит. И отдавать не нужно, просто не нужно брать изначально сертификат, если есть свои деньги. Ну, блин, есть же люди, которые на этот сертификат еду бы покупали, а не отдых.
Чесно кажучі не цікавилась. Знаю, що у Польші вона зараз. Я якось трохи болісно реагую на так звані ’галімі понти’ - коли хтось інших обзиває голодранцями - починаю стежити що то за ’жона айтішніка’ така. Потім стільки цікавого дізнаюсь :) Без анонімів це весело дуже :) Якби не понтувалась, то я б її і не помітила в загальній масі.
Причём здесь еда если этот сертификат даётся на жилье ?