Jsolo• 12 мая 2022

Вторая тема по следам темы)

Автор тему закрыла https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3134714, а напоследок гов..на раскидала в личные сообщения.
4мама• 12 мая 2022
О! Мене ця авторка забанила!
Я з нею в одній темі зчепилась :)
Вона - жебрачка звичайна!
Я б і уваги не звернула, таких і нас, нажаль, багато. Але! Вона обізвала всіх голодранцями, а потмі виявляється що сама жебракує! Вже і ваучери собі роздобула. Дійсно кому війна, кому - мати рідна.
Николь1986• 12 мая 2022
И мне перепало О, снова пишет. Пойду ка гляну что там за вонь
4мама• 12 мая 2022
В її темі я не змогла відписатися, так би пригадала їй там.
Zelenkа• 12 мая 2022
Продам попкорн недорого онлайн: сир, пудра, солоний і з беконом
Zelenkа• 12 мая 2022
Автор, то вам ще лайт-гівно накидали, тут є і похлєщє пишуть. Це все результат нововведень із блокуванням: дурне може тебе забанити, ти писати не можеш, але воно тобі в ОП писати може.
автор Jsolo • 12 мая 2022
Ответ для4мама
О! Мене ця авторка забанила!
Я з нею в одній темі зчепилась :)
Вона - жебрачка звичайна!
А, так це і мене, мабуть)) Я просто не дуже розуміюсь, зайшла подивитись, що вона таке, а там у неї червоним ,,повний бан,, написано.
автор Jsolo • 12 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Так, не час наживатися Просто постійте, послухайте)
4мама• 12 мая 2022
Реально ця програма є, кількість пропозицій там обмежена і мені совість не дозволила, маючи чотирьох дітей нею скористатися. Бо я, дякувати Богу, працюю та заробляю, нехай не міліарди. Але в мене є приятельки з Ірпіня, Маріуполя, з-під Харкова - ну їм РЕАЛЬНО то все потрібніше! В них просто без варіантів! Ні житла, ні роботи, ні майна ВЗАГАЛІ нема вже.
автор Jsolo • 12 мая 2022
Ответ дляНиколь1986
Так я навіть не їй відписувалась, а на коментар іншої людини. І тут таке
4мама• 12 мая 2022
Ответ дляНиколь1986
Занесіть цю жебрачку у персональний ЧС.
Nata.t.1970• 12 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Я писала Админам ,просила отменить блокировку
Они ответили,что ,мол,никто не просил.
Нужно Всем пожаловаться Админам,чтобы отменили
Nata.t.1970• 12 мая 2022
Ответ для4мама
О! Мене ця авторка забанила!
Я з нею в одній темі зчепилась :)
Вона - жебрачка звичайна!
А Откуда она,из Какого города?
автор Jsolo • 12 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Они ответили,что ,мол,никто не просил.
А на её хамство я не могу пожаловаться?
vinika• 12 мая 2022
Честно сказать, я не верю если в то, что кто то бы отдал добровольно подобный свой сертификат кому то. Вот честно.
Nata.t.1970• 12 мая 2022
Ответ дляJsolo
А на её хамство я не могу пожаловаться?
Не знаю
Меня тоже несколько забанили,я Админам писала,они мне отказали
Там в темах полный Трэш был
Kvitkaliliia• 12 мая 2022
Тема по слідах теми по слідах теми Так, це результат нововведень адміністрації. Я була проти (
Nata.t.1970• 12 мая 2022
Ответ дляvinika
Честно,я бы отдала маме Вари,мы с ней в теме вчера общались,я рыдала
Она с дочкой сидела 2,2 м в Мариуполе,там Где Азов
автор Jsolo • 12 мая 2022
Ответ дляvinika
Вопрос же не в этом. Если по какой-то причине она его взяла, фиг с ней. Но та её манера оазговаривать, многое о ней говорит.
И отдавать не нужно, просто не нужно брать изначально сертификат, если есть свои деньги. Ну, блин, есть же люди, которые на этот сертификат еду бы покупали, а не отдых.
Carin• 12 мая 2022
так автор той темы его законно получила или как?
автор Jsolo • 12 мая 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Проти чого?
Nata.t.1970• 12 мая 2022
Ответ дляKvitkaliliia
И я против
Жалуйтесь,а то мне сказали,что только я одна пожаловалась
Zelenkа• 12 мая 2022
Ответ дляvinika
Он вже чергова тема у стрічці ’Куда поехать на море’ і на запитання, чи автор потягне фінансово Європу, починає огризатись і не відповідає.
Kvitkaliliia• 12 мая 2022
Ответ дляJsolo
Проти чого?
Проти функції блокування
viika65• 12 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
можно ссылку на тему?
Олечка79• 12 мая 2022
Я не в курсе , а как этот сертификат получают ? Ну не украла же она его
Kvitkaliliia• 12 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
И я против
Так а що скаржитися, якщо я свою думку відкрито висловила під час обговорення даного нововведення? Тему створювали адміни. Мабуть же читали коментарі?
Nata.t.1970• 12 мая 2022
Ответ дляviika65
можно ссылку на тему?
Ее закрыли
viika65• 12 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Ее закрыли
я просто почитать.
4мама• 12 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
А Откуда она,из Какого города?
Чесно кажучі не цікавилась. Знаю, що у Польші вона зараз.
Я якось трохи болісно реагую на так звані ’галімі понти’ - коли хтось інших обзиває голодранцями - починаю стежити що то за ’жона айтішніка’ така. Потім стільки цікавого дізнаюсь :) Без анонімів це весело дуже :)
Якби не понтувалась, то я б її і не помітила в загальній масі.
Олечка79• 12 мая 2022
Ответ дляJsolo
Причём здесь еда если этот сертификат даётся на жилье ?