Автор тему закрыла https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3134714, а напоследок гов..на раскидала в личные сообщения.
Муркамурковна• 12 мая 2022
В мене в лс таке твориться, я туди і не захожу, там приходят висратись)))) хворі люди..
Renesmeе 16• 12 мая 2022
Ответ дляСветланаФ
Тут написано: кожен українець, що виїхав після 20.02 може подати заявку. Я не можу зрозуміти чим вона ущимила когось іншого. За що саме накинулись ( за манеру спілкування то інше питання)
За манеру спілкування люди обізлились думаю
Ответ дляСветланаФ
Тем, что этот сертификат мог бы пойти на пользу кому -то более нуждающемуся. А теперь из-за таких халявщиков программа приостановлена,с заявками перебор. И, видно, правда глаза колоть начала, раз она хамить всем подряд стала.
Муркамурковна• 12 мая 2022
Ответ дляJsolo
У мене тільки з продавцями там листування) я ж навіть і не зрозуміла хто мені таке пише
Одна і та ж під різними ніками... Це трошки...
Муркамурковна• 12 мая 2022
Ответ дляinspired
Ну, если вам нормально такое читать
Так я не читаю))))) зашла.. Подивилась і закрила))
Nata.t.1970• 12 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Ппц
Интересно Куда Админы смотрят
Муркамурковна• 12 мая 2022
Ответ дляinspired
А-а-а-а) Я почитала. Агрессивные тёти. И невоспитанные (
Раніше такого не було)) тут всі писали, а зараз тупо по лс ганяють))) бо ж боти..)
Nata.t.1970• 12 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Потому что были Анонимы
Муркамурковна• 12 мая 2022
Ответ дляinspired
Да не, ботам же за сообщения в личку не платят) Это все недосказанность из-за новой функции блокировки)
Я нікого не блокую))) хоча мабуь вже треба)) але з іншої сторони... Вони ж не Вискажуться то лопнуть от злості))) хай пишуть) їм харашо, мені пофіг🤣
Nata.t.1970• 12 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
👍🤣
Mira29-c3c3• 12 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна

А пізніше в іншій темі зустрічаю її пост -живу в селі на Франківщині.Вже і Бандерки не страшні .
Муркамурковна• 12 мая 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Я ж кажу))) дурка на волі)
Ответ для4мама
Там просто не перевіряють. Поки що. Все по совісті. Але зазначення перед заповненням анкети є. Заповнюйте якщо ДІЙСНО потребуєте.
У авторки явно не ’дійсна потреба’ - багато хто потребує більше.
Нет, у нас-то слава Богу пока спокойно. Стало интересно, что творится...
Nata.t.1970• 13 мая 2022
Ответ дляalena2013
Почитала(((
Можно вам в личку написать?
Можно,только я эту девушку не знаю
Наткнулась на нее в той теме,начала задавать вопросы,а потом перестала
Если я плакала,то не представляю Каково ей от моих вопросов...