Ответ для4мама
Реально ця програма є, кількість пропозицій там обмежена і мені совість не дозволила, маючи чотирьох дітей нею скористатися. Бо я, дякувати Богу, працюю та заробляю, нехай не міліарди. Але в мене є приятельки з Ірпіня, Маріуполя, з-під Харкова - ну їм РЕАЛЬНО то все потрібніше! В них просто без варіантів! Ні житла, ні роботи, ні майна ВЗАГАЛІ нема вже.
У меня подруга ВПО, правда в Украине, но не важно. Ходит регулярно обносит пункт гумпомощи - шмотки детям берет. Хвастается, что набрала уже и далеко на вырост им. Лозунг прост ’ну а че, классные вещи же, из Европы гумка, бесплатно ж, че не брать’.... Блин, даже не задумывается, может, реально это все нужно тем, кто в одних штанах бежал... У меня б совести не хватило вот так все подряд тащить, а там по фигу. Вот и думаю - то ли такие люди бессовестные, то ли я дурна.....