Ваша тьотя• 12 мая 2022

Тема для совєтчиці. Стосунки з друзями.

у нас з чоловіком є наша спільна дача.
ми часто запрошували туди його друзів, сімейну пару.
на жаль, вони зловживали нашою гостинністю, завжди брали з собою свого хлопця або й хлопців (2-х), які гепали дверима, наносили пісок, накришували чіпсами, горлали, коли ти хотів посидіти в тиші, і т.д.
завжди вони без стєснєнія заряджали свої численні смартфони, користувалися гарячою водою без міри, фільтрами, всім. при тому, що електроенергія там дорога, 1.9 грн за квт.
єдине, що продукти вони привозили з собою і ми готували разом. тобто ми не годували їх. і не прали їх білизну/рушники.

оскільки чоловік і той мужик спільно володіли човном, то човен стояв у нас у гаражі, там же, на дачі, і у мужика цього були ключі від нашого будинку, воріт, гаража. так дозволив мій чоловік, так йому було зручно.
і от 24-го лютого вони ставлять нас до відома, що вони будуть жити там, якщо ми не проти (!!). я проти, але вже чоловік не зміг їм відмовити.
каже мені, мовляв, приглянуть, хату погріють, те-се.
я в шокє, нафіг вони мені там здались.
але вони вже там! всім кодлом! і ще й питають у мене, чи нема в мене картоплі!
щоб ви розуміли, першим ділом вони не стали ховатися від ракет, а зняли показники лічильника.
також зняли їх і на виїзді. і полічили, скільки ел енергії вони спалили.
за два місяці, які вони там прожили.
при тому, що там холодно, ел приладами хату не нагрієш.
ночувати вони ходили до сусідів!
як вони прали, я не знаю, пралки там у нас нема.
тим не менше, вони просиділи там 2 місяці. гроші віддали нам тільки за ел енергію, віднявши те, що вони потратили на ремонт труб і фільтри!
люди не розуміють, що це так не робиться, що просто так, абсолютно безплатно, купивши фільтри за наш рахунок, жити на чужій дачі не прилічно! при тому, що там все скрізь тече, скрізь лежать тряпки - оце такий ремонт труб вони нам оплатили...? (я вже не кажу про те, що до їх приїзду нічого і не текло).
в общєм, ми ще і винні їм залишились. отакот.
не знаю, для чого я написала, я прекрасно знаю, які тут будуть відповіді - самадура і все таке.
написала, щоб пообурюватися, які бувають нахабні люди!!
і якби не мій чоловік з його дружбою, добротою!
я цих людей взагалі більше бачити в своєму житті, сподіваюсь, не буду. всіх зусиль до цього докладу. півчовна, блін, сама викуплю!
от як, сидіти 2 місяці на чужій дачі, холодно, ночувати у сусідів, не попрати, нічого - який смисл? але вони сиділи і нічим навіть господарям не допомогли, не віддячили за люб´язність, що пустили, ні на копійку нічого не зробили, тільки користувались усім безплатно.
(а я взагалі цю дачу іноді здавала постороннім людям по 1000 грн за добу)
herba fresca• 12 мая 2022
Ответ для Полячка
о, так и было. гости сьели все запасы в погребах, так я еще забивала запасы заново и коммуналку гасила с родителями пополам за гостей, они же сами ее в жизни бы не потянули оплатить. з а то что побили и ухайдокали я уже и молчу. блин, даже бытовую химию себе не покупали. спрашиваю маму и что полегчало-говорит будет им нужно снова пустит, не откажет. жизнь ничему не учит
Офигеть.
А вы не покупайте. Пусть мама будет доброй за свой счет

4мама• 12 мая 2022
Ответ дляRose_m
Я могу только допустить мысль, что Вы троль. Говорю абсолютно открыто.
А я автору вірю - в мене подібна ситуація але з родичами :)
vikat• 12 мая 2022
Ответ для4мама
И Вам кажется, что с автором всё ок? Вы бы хотели иметь такую подругу?
Марія Валеріївна 22• 13 мая 2022
Мені здається Вам просто не треба взагалі запрошувати друзів, якщо Ви хочете сидіти в тиші, рахуєте скільки вони використали води і скільки раз зарядили смартфон.
Про війну то взагалі дивно, ми з Харкова коли виїжджали, я роздавала абсолютно всі запаси їжі знайомим (навіть не друзям, а просто знала хто в скрутному становищі зараз) тисяч так на 15 гривень, бо робили до того запаси, хоча я сама живу на дуже скромну зарплатню, і мені то поповнити буде потім не раз плюнути. А ви тут про картоплю якусь.
Чому Ви з самого початку просто не поговорили з людьми, що хочете щось від них за те, що вони там поживуть? Символічну оплату, якісь умови (ремонт за ЇХ рахунок, якщо щось зламають)? Я розумію що Вам не хотілось взагалі щоб вони там жили, але якщо Вам незручно відмовити було, то можно було проговорити такі прості речі, а не ображатись потім, що вони зробили по своєму.
Вони зі свого боку не праві в тому, що поставили Вас перед фактом, не спитали, це неправильно звісно.