В Інтернеті бачу два варіанти, або це дорогі апартаменти на узбережжі розраховані на заможніх туристів, або ж старі квартири приблизно 60х років.
Ответ дляsilma
Смотря какой город вы смотрите. В Барселоне есть районы с новыми домами, но они далеко от центра и от моря.
Мені не потрібно море та центр. Любе місто або передмістя. Наприклад, в Аліканте я не знайшла нічого такого . Можливо під скажете де дивитись варіанти?
KaterionOK• 13 мая 2022
В ТорреВьєха і поруч багато житлових комплексів за 5-7 км. від моря. На 2-3 лінії від моря - забудова приблизно 2000-х років. Але в новій забудові ціни в рази відрізняються.
voloshkina• 13 мая 2022
Idealista.es, любой нужный населённый пункт выбираете и смотрите.
Только ж учитывайте, что покупка за безнал и подтверждение происхождения денег.
KaterionOK• 13 мая 2022
Ответ дляvoloshkina
Можна детальніше про легалізацію грошей, якщо знаєте. Якщо добросовісно сплачувалися податки в Україні, то це підійде?
KaterionOK• 13 мая 2022
Ответ дляtropik485
Річна декларація на ту суму, на яку купляєте житло
Дякую. Як класно мати офіційні доходи.
opium_black• 13 мая 2022
Ответ дляoposum
В Каталонии ,если цыгане вскрывают дверь в пустой квартире или доме и поселяются у вас жить ,вы не можете их выгнать ,и они имеют прово жить пока сами не уйдут(
охренеть!
voloshkina• 13 мая 2022
Ответ дляЖАННОЧКА
Якщо продати в Україні, то договір продажу буде підтвердженням?
Думаю, що так.
А взагалі шукайте краще інформацію на профільних форумах. Щоб зробити все, як треба.