sashik77• 13 мая 2022

Чого Ердоган проти вступу Швеції і Фінляндії в Нато?

Хто в курсі?
Milka8181• 13 мая 2022
а где источник? дайте ссылку

LadyDShoes• 13 мая 2022
Тому що Туреччина на 2 стульчиках
автор sashik77 • 13 мая 2022
Ответ дляMilka8181
а где источник? дайте ссылку
В укрнет знайшла.

http://vlasti.net/news/344411

наприклад
автор sashik77 • 13 мая 2022
О, це російське видання. Зараз інше пошукаю
автор sashik77 • 13 мая 2022
https://hromadske.ua/posts/erdogan-zayaviv-sho-tur...
santa• 13 мая 2022
Что-то хочет взамен за свой голос, тк там единогласное согласие должно быть. Торгуется за что-то.
автор sashik77 • 13 мая 2022
Ответ дляsanta

Там і кроку ступити неможна, щоб хтось когось не нагнув і не отримав користь собі.

автор sashik77 • 13 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
Тому що Туреччина на 2 стульчиках
А, тобто він рашу підтримав, так? параша ж проти. Ну так, а я думаю, чого це він причепився к фінам зі шведами. Щей з такою риторикою...
santa• 13 мая 2022
А вообще судя по всему что происходит на фоне нашей войны, думаю будет переформатирование военных союзов таки, а возможно и экономических. Больно уже сильно повылазили проблемы, проще создать новые, чем страдать со старыми союзами.
LadyDShoes• 13 мая 2022
Ответ дляsashik77
Так, в них свої інтереси
Piracanta• 13 мая 2022
Ответ дляsanta
Вот согласна с вами.
автор sashik77 • 13 мая 2022
Ответ дляsanta
так, схоже на те.
prozerpina123• 13 мая 2022
Тому що підлизує зад рашці. І відмовку у сталі тупих орків придумав, мовляв, ці країни осередки для терористів. Швеція і Фінляндія, ага
Milka8181• 13 мая 2022
Какая то куйня а не НАТО? У Эрдогана кто то хлеб забирает?
Кстати, да Швеция активно принимает у себя беженцев из Ближнего Востока, плюс когда то давнооооо, Эрдоган хотел видеть Турция в ЕС, но ему отказали. может месть?
lilyD• 13 мая 2022
Через курдів
автор sashik77 • 13 мая 2022
Ответ дляprozerpina123
Я б на місці Шведів і фінів образилася.
автор sashik77 • 13 мая 2022
Ответ дляlilyD
Через курдів
А шо з курдами? Турція їх наче нагинає.
lilyD• 13 мая 2022
Ответ дляsashik77
А шо з курдами? Турція їх наче нагинає.
А Швеція і Фінляндія приймає
Ердоган такого не хоче
автор sashik77 • 13 мая 2022
Ответ дляlilyD
А Швеція і Фінляндія приймає
Ердоган такого не хоче
А, зрозуміло.

автор sashik77 • 13 мая 2022
Фіни і шведи відреагували - офігіли.
автор sashik77 • 13 мая 2022
Причому заочно - туречинна була непроти. А коли до діла дійшло то офіційно Ердоган таке сказав. Шо робиться в сівіті..
Елена 1• 13 мая 2022
Ответ дляsashik77
Вот, читала сегодня с телеграм канала
🇹🇷 Турецький президент Ердоган висловився проти приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО та назвав Скандинавські країни «притулком для терористів». Він також заявив, що залучення Греції до Північноатлантичного альянсу було помилкою.

Туреччина є членкинею НАТО з 1952-го. Вже після вступу до альянсу вона анексувала частину Кіпру та заснувала там маріонеткову республіку, яку не визнає жодна інша держава світу, тоді як незалежний і визнаний Кіпр підтримувала Греція. Скандинавські ж країни зазнавали критики від Ердогана через підтримку ними курдів — народу, що проживає на території Туреччини та бореться за свою державність
Басина• 13 мая 2022
Ответ дляsanta
Можливо, щоб предстааників партії курдів прибрали з урядів цих країн?
Rikitikitavi_2022• 13 мая 2022
Эрдоган хай смотрит за минами морскими которые русские в море выбрасывает и за теми русскими кто покупает недвижимость пачками в его стране и бизнес открывает, чтобы потом сами же турки на них за копейки работали и полы мыли в тех виллах, хоть бы для начала проверил откуда у них столько денег на покупку недвиги, а потом уже указывал скандинавам и финнам как им быть и что им делать, те сами разберутся.
santa• 13 мая 2022
Ответ дляБасина
Это точно невозможно в Швеции. Там демократия полностью противоположная автократии в Турции.

Да, еще раз убеждаюсь что, если нет общности политических систем, то военные союзы таких разрозненных стран слабые.
автор sashik77 • 13 мая 2022
Ответ дляЕлена 1
Вот, читала сегодня с телеграм канала

Як всі пов’язані між собою...
Another Lyolya• 13 мая 2022
Ответ дляЕлена 1
Вот, читала сегодня с телеграм канала

У випадку іх Кіпром Турція фактично ’анексувала анексоване’
Басина• 13 мая 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Так. В себе під боком терористів пригріває, а іншим цим шпиняє))
Zanka_• 13 мая 2022
Ответ дляprozerpina123
Жартуєте, Ердоган підлизує рашці? з самого початку війни закривши прохід її кораблям у Чорне море, о це вже ні! але свої якісь інтереси переслідує, це безумовно!
Ksu160576• 13 мая 2022
Ответ дляsanta
за Сирію