torimaks• 13 мая 2022

Хтось займається вправами для тонусу?

Я розїлась дуже від початку війни. Хтось худне- а я заїдаю стрес. Треба брати себе в руки, їсти може меньше і начну, але якісь вправи треба робити. Колись давно займалась по програмі Джуліан Майклс. Може щось новеньке з тих пір вийшло. Хтось щось підкаже?
kanni• 13 мая 2022
Джиллиан Майклс хороша, фигура быстро подтягивается. Но я убила себе колени от ее прыжков.
Сейчас прыжков избегаю. Покупала программу Аниты Луценко, slim, упражнения легкие, в сочетании с питанием эффект есть.
Sandra-13• 13 мая 2022
Я займалась по деяким програмам, але все індивідуально і щось не підходило в тій чи іншій програмі. Тому в мене все просто:

Понеділок -танці(година),
Вівторок -базові вправи(присідання, віджимання, планка, прес, скакалка …),
Середа -розтяжка всього тіла
Четвер -базові вправи
П‘ятниця -піша прогулянка
Субота/неділя- відпочинок. Можна активний. Краще басейн/банька
Qney• 13 мая 2022
На йогу-латес ходжу тричі на тиждень. Вдома додатково віджимання, присідання, прес, гантельками помахати можу ще 🙂
N-natasha• 13 мая 2022
Есть 2 раза в день, но так, чтобы полноценно наедаться и почти без перекусов. К примеру: в 10 поели и в 15-16, максимум 17 и после этого ничего, кроме чая без сахара и воды. Перекус фруктом или салатом в 12:30-13:00. В ютубе «тренировки на всё тело» по 15 -30 минут через день. Да, нужно время и сила воли)
N-natasha• 13 мая 2022
Скоро сезон черешни и клубники, будет на разгрузочных днях))
Николь1986• 13 мая 2022
Ответ дляN-natasha
Хрень собачья. На десерт. Человеку необходимо мясо.
N-natasha• 13 мая 2022
Ответ дляНиколь1986
Как хотите) Вас никто не заставляет) Мясо каждый день есть – вредно!)
kanni• 14 мая 2022
Ответ дляSandra-13

Понеділок -танці(година),
Середа -розтяжка всього тіла
Четвер -базові вправи
П‘ятниця -піша прогулянка
Класс! Я тоже люблю чередовать нагрузку. Какие танцы выбираете?
Sandra-13• 14 мая 2022
Ответ дляkanni
Частіше латиноамериканські