Ответ дляJsolo
Невдобно, что это коллекция прошлого года. А у нас не хватает ума выяснить сначала. Давайте не будем тупо повторять и мусолить фейки?
а ще невдобніше, коли кажеш комусь, шо він тупий, а виявляється, шо говориш про себе)) Давайте не будемо тупо і зверхньо коментити те, про що не маємо уявлення?
Ответ дляЕвга-9246
Чи то ви про браслети писали?
В будь-якому випадку можна коментити і без образ)
Ображати, звісно, не треба. Гостро сприймаю зараз, коли неперевірену інформацію починають мусолити. Мені це нагадує оту рашистську манеру, їм щось вклали у голови, а вони тупо повторюють.