Mama_Temika• 14 мая 2022

Лікування зубів під садацією дитині

Порадьте дитячого стоматолога для лікування зубів під садацією. Бажано на Зоологічній. Можливо є контакти стоматології на Зоологічній?
Киппи• 14 мая 2022
Что такое сАдация?

2010nastunya• 14 мая 2022
Ответ дляКиппи
Что такое сАдация?
Седация - медицинский сон
автор Mama_Temika • 14 мая 2022
Ответ дляКиппи
Что такое сАдация?
Я не думала, що на іспиті з укр мови. Я реально потребую поради чи контактів, а не ваших зауважень.
Asteroidea• 14 мая 2022
Ответ дляMama_Temika
Ви були вже на консультації з дитиною, чи можливо раніше лікували зуби? Я теж чомусь була впевнена, що моїй дитині тільки під наркозом або седацією. А лікар з нею поспілкувалась і всі 3 зуба лікували просто з анестезією
автор Mama_Temika • 14 мая 2022
Ответ дляAsteroidea
Були, насилу полікували один нескладний карієс. Ще три потрібно і притому нерви видаляти. Лікар сказала тільки під садацією щоб шукали.
Можливо напишіть мені контакти лікаря у якого лікували. Просто правильний підхід
Вилами по Воде• 14 мая 2022
Moms дитяча клініка
lelichka• 14 мая 2022
А скільки вашій дитині років?
Моєму сину 1 рік і 7 місяців. Карієс на передніх зубках з´явився. Була у лікаря, сказали тільки у ві сні можливо пролікувати зубки. Також шукаю лікаря тепер.
Дробот И.• 14 мая 2022
Пробувала лікувати молодшому з тим веселячим газом. От рівно допоки не включили бормашинку. Він перестав дишати носом , став ревіти і наркозу як не було. Гроші все одно сплатили, лікуаали , скрутивши в бараній ріг, я мокра , малий в істериці. Це я пишу, щоб ви розуміли, що то таке та седація , воно розслаблює допоки дитина дихає носом
Дробот И.• 14 мая 2022