постою_послушаю• 15 мая 2022

Ukraine is winner of Eurovision!

Ура, девочки! Мир с нами. Слава Украине!
Fotografkiev• 15 мая 2022
Я ридаю!!!! Боже, які ж вони молодці!!!!
tanusha_s• 15 мая 2022
Урра!!! З нетерпінням чекаємо і другу перемогу🙏
malush13• 15 мая 2022
Ууууурааааа.
Ангел1983• 15 мая 2022
Я плачу, молодці
автор постою_послушаю • 15 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
Так. I світова підтримка теж дуже тішить. І ще тішить те, що ця перемога не тільки з жалю, це очевидно, наші хлопці дійсно круті! Слава Україні!
bezpe4na_mavpa• 15 мая 2022
Наконец то слези прорвали
kanni• 15 мая 2022
Таааак!!!! Наші хлопці круті!
Brilliyantik• 15 мая 2022
Ура! Мы победили!) Ребята молодцы невероятные, что сказали эти слова! Правила правилами, но в стране этой конкретной группы война и мир не может делать вид, что этого не видит! Умнички а оргкомитет засранцы, зассали
Екатерина27• 15 мая 2022
Я плакала вместе с Тимуром Мирошниченко. Калуш молодці!!!!
Infinity290• 15 мая 2022
Ааааа, дочекалась, ПЕРЕМОГА!!!
elenanestere• 15 мая 2022
Слава Україні!
tossenka• 15 мая 2022
Молодці
далана• 15 мая 2022
Ура!!!!!!💙💛
Ангелиночка31• 15 мая 2022
Вітання з Калуша! Kalush Orchestra-неймовірні! Звичайно цю перемогу необхідно присвятити усім воїнам ЗСУ! Українці-сильні,мужні,талановиті,найкращі!Слава Україні!
Zelenkа• 15 мая 2022
Як тепер заснути, якщо мозок співає і танцює! Наступна перемога - зовсім скоро!
Уявляю, як плющить рашистів, в тому числі і тих, що на форумі! Викусили?
Zelenkа• 15 мая 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Оооо, завтра місто у вас буде гуляти?
НамСвоюРобити• 15 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Вже фєки роздають у сусідній темі. Але обережненько.
Всі ніки знайомі))
Fotografkiev• 15 мая 2022
Ответ дляBrilliyantik
Не зассали, а повели себя мудро. В ихнем тексте действительно нет политического окраса.
IlonaMask• 15 мая 2022
Мені одній якось байдуже ця перемога на фоні війни?
LvivLady• 15 мая 2022
Фашисти ракетами закидають з відчаю...
Brilliyantik• 15 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
Очень хорошо!)
На будущее - ’их... Их тексте’...
IlonaMask• 15 мая 2022
Ответ дляLvivLady
Фашисти ракетами закидають з відчаю...
Так, і таке можливо.
Юля Неюля• 15 мая 2022
Ответ дляIlonaMask
Я после победы наших на Евровидении теперь на 100% уверена, что мы вернем Крым и Донбасс
Анна-8d3a• 15 мая 2022
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Yana560• 15 мая 2022
Победа!!!!!!! Плачу до сих пор!!!!!!, И это не последняя наша ПОБЕДА
Майстерня домашнього текстилю• 15 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Як в тому мемі з мозком і червоною калиною, тільки тепер Стефанія..... мамо, мамо, СТЕЕЕЕФААААНІІІІІІІІІЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!
Goldig• 15 мая 2022
Ответ дляBrilliyantik
Ну а как можно было промолчать..?
Ведь они туда для этого и поехали...чтобы мир обратил внимание..они выполнили свою миссию с честью. И не победв главное в этом случае..Каждый бы воспользовался тем, что на него смотрит вся Европа и кричал-бы о нашей беде. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
LvivLady• 15 мая 2022
Ответ дляIlonaMask
Так, і таке можливо.
Буде, я вже відчуваю((
Будь-яку підтримку заходу ці тварі відмічають ракетами по нам((

Лягаймо спати поки спокійно...
marata• 15 мая 2022
Ответ дляelenanestere
Слава Україні!
Героям Слава!!! 🇺🇦
ната0981• 15 мая 2022
Молодцы