ksusha1155• 16 мая 2022

Що з бензином у Києві?

Хто знає поділіться інфою пліз
ОТРАДНАЯ• 16 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Взагалі не розумію чому... на зу є все, на закарпатті навіть немає обмежень по літражу і комендантській годині.. чому зі столицею така херня, пробачте???
Де ви знаходитесь? Херня,вибачте, те,що ви пишите! На Закарпатті бензина наразі немає,від слова зовсім. А коли був,то далеко не на всіх заправках . Черги кругом кілометрові,обмеження 15л в бак.

Элли Иванова• 16 мая 2022
Ответ дляНаташечкаЯ
Это все не понятно кто устроил, бензин есть везде, просто его не выгодно в розницу продавать, вот собственники АЗС и устроили весь это дефицит - я так поняла. Но многие уже на власть валят, ещё с бензином Зеленскому разбираться(
Все понятно, кто устроил и как раз этим и должен президент заниматься, а не бесконечные свои бла-бла-бла записывать. Топливо - это жизнь, в прямом смысле слова и загнать всю страну в транспортный коллапс - это преступление влаластьимущих.
Пенсіонер• 16 мая 2022
Не робіть паніку.
Є додатки,є телеграм канал.
Пальне ,теж є.
Затори теж є?
Пенсіонер• 16 мая 2022
https://t.me/kyiv_gas.
Користуйтесь
Капитошка81• 16 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Я карту бачила, дякую. Логіки все одно нуль у цьому, зважаючи скільки людей повернулось (+- 2 млн.чол.)
Раньше нужно было возвращаться, а не ждать кризис с бензином
Капитошка81• 16 мая 2022
Нонсенс, по Киеву на заправках нет бензина, зато на дорогах куча машин туда сюда ездят. Где-то же они заправляются
автор ksusha1155 • 16 мая 2022
Ответ дляТютёха
Як завжди, ’очєрєдноє’ невпопало від вас.
автор ksusha1155 • 16 мая 2022
Ответ дляОТРАДНАЯ
Я про вчора говорю, мабуть ви були давно.
автор ksusha1155 • 16 мая 2022
Ответ дляПенсіонер
https://t.me/kyiv_gas.
Користуйтесь
Дякую

Леска• 16 мая 2022
Ответ дляksusha1155
У Хмельницькому коли з,являється то кілометрові черги, по 20л дають (раніше по 5 л або 10л)
Shaan• 16 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Я часто згадую тут вангу одну, яка казала, що виїхавші не зможуть повернутися.. ну реально як, якщо паливний коллапс? Та і їхати страшно, бо потім раптом що не виїдеш знову
Ой, ну чтобы домой не вернуться , потому что бензин дорогой - это какой-то бред. Дешевле снимать и там сидеть? Бензин есть, по 70 можно купить уж ради возвращения домой
автор ksusha1155 • 16 мая 2022
Ответ дляЛеска
Черги кругом, це факт. Але вони рухаються.
автор ksusha1155 • 16 мая 2022
Ответ дляShaan
Якщо є то чудово, просто пишуть що немає взагалі, от це мене і шокувувало. Дякую