Griana• 16 мая 2022

Мала впала з висоти, забила голову. Відгукніться, в кого таке було

доброго дня, дівчатка

мабуть я погана мати, дуже погана, що не вберегла саою донечку
Софійка дуже активне малятко, ій 10 місяців, вона вже всюди видирається, лазить і не може всидітися

Сьогодні сиділа за дитячим стільцем для годування. Поки я відвернулася просто до плити перевірити страву—вона вилізла на стільчик—мить—і вона летить з нього вниз головою. Плитка як асфальт і я просто не можу представити, як донечці боляче було
я всюди ща малою слідом ходила, мені краще було перестрахуватися, аніж лиха наробити. не вберегла(((

Далі все як в тумані. Швидка, в мене стан неадекватний і лікарня, де малу забрали на рентген
Вилізла здоровенна ґуля за вушком, що те аж відігнулось від голови, крові не було зовнішньоі
Висновок травматолога—-перелом скроневоі кістки, госпіталізація, гемостатики і контроль

Я дуже переживаю за малечу, бо на третій день від падіння може бути кровотеча внутрішня і тоді-оперативне втручання

За майбутні наслідки і зовсім боюся думати
Дівчатка, підкадіть будь ласка? в кого дітки забивалися головою? як потім відобразилося на самопочутті дитини вцілому і на майбутньому? Бо лікар налякав епілепсією, втратою слуху та іншим
Мене заспокоюють, що на дітках все заживає, але я просто місця собі не знаходжу…
BloomBom• 16 мая 2022
Вы под наблюдением врачей, все будет хорошо, заживет и забудется.
Как сейчас ребенок?
Ksenia2009• 16 мая 2022
У мене так племінниця впала на плитку зі свого стільчика, кололи якісь препарати для мозоку, щоб не було наслідків, все ок, зараз доросла вже ще й відмінниця
Somik• 16 мая 2022
Я в детстве выпала с высокого стула - все ок
Ksenia-e9d7• 16 мая 2022
Насколько я знаю,то если сильный прям тяжёлый забой головы, то приступ эпилепсии случится сразу. При нас с мужем так мальчик с велосипеда упал, приступ случился. И подруга моя упала очень, то начался приступ, и потом нашли опухоль в голове из-за падения. А так, я думаю, все дети падали, и все ок
Tolko-beauty• 16 мая 2022
Крепкого здоровья желаю вашей дочке!
Уберите плитку, стелите ламинат или линолеум, дитё ещё маленькое, а на плитке и взрослые дома падают, это опасно.
Worrm• 16 мая 2022
Краще спостерігатися у лікаря.
Tolko-beauty• 16 мая 2022
Ответ дляWorrm
Краще спостерігатися у лікаря.
Иногда лучше дочитать пост
Kristinka2106• 16 мая 2022
Дочка вот в 9 мес. Выпала с манежа вниз головой. Все нормально
bezpe4na_mavpa• 16 мая 2022
Однажды муж катал ребенка на санках, санки на повороте опрокинулись и он с разгону головой в угол дома, дом частный, внизу бетонный фундамент. У малого такая гуля надулась чуть выше лба, на линии роста волос, аж казалось кожа лопнет, так натянулась. Мы у родственников далеко от цивилизации. К доктору не ездили, следила только, чтобы не тошнило. К концу следующего дня уже сдулось и ребенок не вызывал ужас) С тех пор прошло 6 лет, ТТТ последствий не было.
На детях действительно очень хорошо все заживает, природа об этом позаботилась
Мама девчонок• 16 мая 2022
В мене дитина так падала, мала перелом тім´яної кістки. Була велика гематома під окістям. Все пройшло без наслідків. Не картайте себе. Усі діти падають. Малечі швидшого одужання!
Natatashka• 16 мая 2022
Швидкого одужання маляті. А мамі заспокоїтись, ви під наглядом, лікарі допоможуть, якщо буде потреба
автор Griana • 16 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Как сейчас ребенок?
была вечером в нормальном состоянии, улыбалась, с игрушками играла
22Анна• 16 мая 2022
Хорошо,что написали тут.Многим послужит уроком.
Мамочки, всегда ПРИСТЕГИВАЙТЕ ребенка в стуле.
Агафья• 16 мая 2022
Ответ для22Анна
Так про те, що дитина була не пристебнута, нічого не писали, начебто
автор Griana • 16 мая 2022
Ответ для22Анна
не помогло, она научилась с ремней вылезать
ремни, правда, на ноги и талию
Агафья• 16 мая 2022
Мамо, звісно, Ви хвилюєтеся. І у житті дитини ще буде багато ситуацій, коли Ви будете відчувати себе винною. Але це вже трапилося. Зараз дитина під лікарським наглядом. вам - терпіння. Хай все мине без наслідків.
автор Griana • 16 мая 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
нет, слава богу, сознание не теряла и не рвало, то есть ничего подозрительного

прочитала статью, что эту кость сломать практически невозможно

но наши дети умудряются все сделать наилучшим пилотажем…
22Анна• 16 мая 2022
Ответ дляGriana
ремни, правда, на ноги и талию
Ремни должны быть шеститочечные.На плечи,как в колясках, из них невозможно вылезти, если они правильно отрегулированы.
автор Griana • 16 мая 2022
Ответ дляTolko-beauty
Крепкого здоровья желаю вашей дочке!
думали про это, все руки не доходили
не пускали на плитку, пока нормально ползать не научилась
Агафья• 16 мая 2022
Ответ для22Анна
))) у нас на візочках та стільці саме такі і були. Закріплювали максимально, щоб тільки дитинка не боляче, але міцно. Видиралася за секунди.
Tolko-beauty• 16 мая 2022
Ответ дляGriana
думали про это, все руки не доходили
Они падают даже когда начинают ходить. Поэтому если есть возможность, плитку снять лучше.
Златка3377• 16 мая 2022
Нехай з малечою все буде добре,а на майбутнє пристібайте дитину,в мене син завжди був пристібнутий як в кріслі так і в візочку,тепер ганяє на самокаті чи біговелі на голові завжди шолом
Олеся Малиновская• 16 мая 2022
Перестаньте себя изводить так, вы этим не поможете ребенку. А ваше состояние ей передается. Скорейшего выздоровления ребенку!
Filomena• 16 мая 2022
Лікар звісно «добрий». Всю правду вивалив.
Лікуйтеся. Діти часто падають. Здоров‘я малечі.
У мене син в лікарні частіше був ніж я за своє життя
assiyka• 17 мая 2022
Моя донечка впала на плитку вдома у 10 міс. теж. Одразу вирвала і заснула. Ми на прийомний покій, нас направляють в обласну лікарню, бо не наблюдають діток до року. В дорозі її захитало і вона ще 7 раз вирвала. Оглянули, зробили рентген, узд, 3 дні нагляду і відпустили зі словами: мамаша все дети падают, не съедайте себя. Слава Богу все обійшлось. Будьте здорові!
ksyuha831• 17 мая 2022
У мене син впав в 9 місяців на спину і вдарився потилицею, вискочила зовнішня гематома, зробили рентген, виявилося, що пішла тріщина в лівій тімяній кістці. 4 роки ми стояли на обліку у невропатолога, кістка зрослася.
likarka• 17 мая 2022
Ответ дляGriana
ремни, правда, на ноги и талию
Если пристегнуть в 5 точках невозможно вылезти
Агафья• 17 мая 2022
Ответ дляlikarka
Ага. То тім, хто не хоче)()