ОленаЯ• 17 мая 2022

Як вони за... знову ((((

Басина• 17 мая 2022
Тримайтесь, Левиці!

Елена1265• 17 мая 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
почему нельзя всей Европой расхерачить ту кремлядь ко всем чертям?
чего они ждут?
Они сказали еще в самом начале, что это не их война и они вмешиваться в конфликт не будут. Они не хотят войну на свой территории, не хотят 3 мировой
Кампотик вишнёвый• 17 мая 2022
Ответ дляOliasas
На гаюні нічого... Таки з моря?
І так багато
Так підводки у щурів наставлені...лайно звідти запускають своє курви.
skyzee• 17 мая 2022
За всі два місяці мого перебування у передмісті Львова, вперше я реально була в паніці.
Olena Dnepr• 17 мая 2022
Ответ длябресточка
Опорный пункт
Ещё и Кива дрочун ходит по росс каналам и рассказывает про Львов.
Его четвертовать мало, предатель родины.
Pole• 17 мая 2022
Ответ дляOlgaDS
Щоб їх дітям так прилітало
Боже, поверни їм все те, що вони відправляли в наш бік!!!
Liliputka• 17 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
фото
Кто ставит лайки под такие посты - гандоны. Скоро на кутние свои полыбятся.

Marsunia• 17 мая 2022
З моря суки пускають. Хай воно їм на голови впаде вже, тварюкам таким.
AngyRed• 17 мая 2022
Ответ дляOliasas
На гаюні нічого... Таки з моря?
І так багато
Якось надто швидко долетіло якщо з моря
Pole• 17 мая 2022
Ответ дляfirano4ka
Мабуть таки деруни, бо тривога була захід і центр.
То ж і я дивлюсь на мапі...
Кампотик вишнёвый• 17 мая 2022
Ти диви повадилися....заздрість аж пре сука
Oleksa1551• 17 мая 2022
Удалено администрацией...
Oliasas• 17 мая 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Я пам´ятаю тут шум, що в десятых числах у них все було заряжено. Тоді обійшлося. Тепер використали
firano4ka• 17 мая 2022
Ответ дляEllyM
О, а який звук? Бо я чула шум такий, наче вітер сильний. Кажу чоловікові, зменши звук на телевізорі, страшно. А він такий- та то не у фільмі
Як винищувач, але тихіше значно.
D A M I A N I• 17 мая 2022
❗В м.Новий Розділ / Львівська область бачили проліт ракет 2-3 хвилини тому ❗
Кампотик вишнёвый• 17 мая 2022
Ответ дляOliasas
Теж пам´ятаю...всі чекали що ті бляді вичудять,он воно що задумали кляті кьонойоби.
Pole• 17 мая 2022
Ответ дляVivaForever
Нет первая область была Винницкая в тревоге.думаю с моря
Південні області не почервоніли...
автор ОленаЯ • 17 мая 2022
Ответ дляOleksa1551
Удалено администрацией...
Ніби 60 поранених вивезли
BuenaVista• 17 мая 2022
😪😪😪
Тримайтеся

Oleksa1551• 17 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
Ну сказали и сказали, почему все равно так долго, если уже слава богу и подписал все. Я до сих пор не знаю наверняка, приехали ли оно или когда.. Но и правильно надо чтоб никто не знал
Oliasas• 17 мая 2022
Ответ дляskyzee
Я вас розумію.... Читати навіть страшно. Тримайтеся.
ПЛЮС-МИНУС• 17 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
а чья это война?
точно не Украины.
мы обороняемся и отстаиваем СВОЁ от полоумной ядерной бензоколонки.
EllyM• 17 мая 2022
Ответ дляfirano4ka
Як винищувач, але тихіше значно.
Ну де так, мабуть, можна порівняти
Pole• 17 мая 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
З моря шмаляють,картошкомет всрався
Хіба що по руслу Дністра.
PmB• 17 мая 2022
Ответ дляOliasas
В мене були надвечір погані передчуття... Думала просто тривожно... Боже, хай все добре буде з всіма
Тоже самое. Не могла понять что тревожит.
firano4ka• 17 мая 2022
Ответ дляVivaForever
Може й з моря.. завтра вже скажуть.
crystal• 17 мая 2022
Твари конченые
Zelenkа• 17 мая 2022
Тварі, ви нас не зламаєте. Наступне Єввробачення буде в Кремлі і Ульянова мумію захоронимо. Бо ви не християни, ви - совки, окремий хибний виток еволюції.
Oleksa1551• 17 мая 2022
Ответ дляОленаЯ
Ніби 60 поранених вивезли
Это нибы да, но а речь была? Красавчик дважды сьезжал, говорил нет, только президент скажет пускай
Киев_Елена• 17 мая 2022
Ответ дляOliasas
И у меня было плохое предчувствие. Затмение ещё сегодня