ЛОК - Львівський Оборонний Кластер
Вчера в 11:59 ·
Крадіжка бронежилетів в української армії. Чому в Епіцентрі продають наші плитоноски⁉️
Кому війна, а кому – мати рідна! Виявляється, цей вислів досі актуальний. У той час, коли ЛОК - Львівський Оборонний Кластер разом з донаторами, які матеріально допомагають проекту, докладає усіх зусиль, аби безкоштовно передати якнайбільше бронежилетів на фронт, хтось набиває власні кишені.
Нещодавно отримали повідомлення одразу від кількох волонтерів, що у мережі торговельних центрів «Епіцентр» продають бронежилети, які схожі на наші!
Мусимо зазначити, що на початку повномасштабного вторгнення росії Міністерство оборони України визначило нас основним координатором волонтерського руху з виробництва бронежилетів. Лабораторія ЛОКу проводить випробування бронеплит на відповідність ДСТУ, експерти надають консультаційну підтримку волонтерам. Крім того, ми виклали у публічний доступ лекала наших плитоносок. Тому не були певними, що це саме наша продукція. Проте вирішили перевірити.
Унікальна внутрішня система ідентифікації, яку використовує ЛОК при виробництві бронежилетів, дозволила встановити: чохли цих бронежилетів — нашого виробництва.
Яким чином продукція, яку ЛОК безкоштовно передає українській армії та службам, опинилася на полицях магазинів? Вирішили шукати відповідь за допомогою Служби Безпеки України.
Надали компетентним органам дані щодо всіх контрагентів, провели звірку відвантажень, записів камер та обліку транспортних засобів і відповідальних осіб, які приїздили для отримання нашої продукції.
Колектив Львівського Оборонного Кластеру вважає продаж наших плитоносок не просто шахрайством. Під час війни будь-яка торгівля гуманітарною допомогою, особливо призначеною для захисту наших військових, є актом Державної Зради! Просимо Генерального прокурора України Ірину Венедіктову, Голову Служби безпеки України Івана Баканова провести розслідування та покарати винних.
lenchik maha• 18 мая 2022
Ответ дляYN8678
Это бизнес.
Вашего мужа забирают на передок, вы бежите в Эпик и все ему покупаете. Бизнес в плюсе.
Пишу это и меня всю аж трусит от злости
А я читаю и меня трусит. Нет, так быть не должно! Это кощунство во время войны.
Апель-синка• 18 мая 2022
Ответ дляlenchik maha
Если это правда, то это пипец. Неужели не будет никакой реакции? Если передали всю инфу в СБУ , то это должно быть расследовано немедленно! Почему вообще обычные люди собирают деньги на броники, а багатейшие владельцы Эпика продают их за деньги? Даже если они их где-то приобрели законным путем, ну сделайте доброе дело - передайте их на фронт! Блин, ну не обеднеете же!
Да ладно. Как всегда, царь хороший, бояре плохие.
На смену барыге к власти пришёл ’талантливый менеджер’
. Только ’наживаться на войне’ никто не перестал.
И конечно будет расследование, кто из своих же это всё прокручивает. Но как всегда, найдут виноватым очередного зиц-председателя Васю, публично его ай-яй-яй как поругают, и на этом всё закончится.
. Только ’наживаться на войне’ никто не перестал. И конечно будет расследование, кто из своих же это всё прокручивает. Но как всегда, найдут виноватым очередного зиц-председателя Васю, публично его ай-яй-яй как поругают, и на этом всё закончится.
lenchik maha• 18 мая 2022
Ответ дляАпель-синка
Посмотрим, не знаю, меня так взбесила эта тема, что у меня сейчас даже мысли путаются...как можно продавать броники за деньги??. Иностранцы собирают деньги, покупают и передают нашей армии бесплатно. А тут это...дно
Ответ дляОлечка79
Они не завозили по другой цене. Вспомните как наша Мрия привезла тонны этих масок и антисептиков , президент встречал этот самолёт набитый , это была бесплатная гуманитарка от Китая по-моему нам , а потом ее просто начали продавать в эпике
Це не була безкоштовна гуманітарка, це було замовлення, а він там просто постояв і порекламував
Апель-синка• 18 мая 2022
Ответ дляlenchik maha
а Вы впервые об этом слышите, что призывников родные самостоятельно экипируют? лично я на каждом шагу читаю, что у моих знакомых скидываются, чтобы снарядить сына, брата, мужа в армию. про тепловизоры, авто, прицелы и мед. аптечки вообще молчу
lenchik maha• 18 мая 2022
Ответ дляАпель-синка
Я читаю здесь об этом часто. Мужа ,когда призвали, мы ничего не покупали, вообще, все выдали. Но, наверное, в разных регионах по разному..(((
Ответ дляlenchik maha
И заметьте, эти темы народ особо не поддерживает, моя хата с краю, боится.
Ответ дляlenchik maha
Я как вспомню, как брату броник искала. За 500$. Дама одна с нашего города продавала, то сейчас у неё доход в месяц около 1млн грн.
lenchik maha• 18 мая 2022
Ответ дляfox...m.x
Да...я бы так не смогла...наверное, потому у меня и не будет никогда таких доходов.
LadyDShoes• 18 мая 2022
Ответ дляlenchik maha
Да, по разному
Coffee is Love• 18 мая 2022
Ответ дляlenchik maha
А де вашого було призвано?
Наші також три людини у ЗСУ/ТРО усі були екіпіровані військовою частиною..
lenchik maha• 18 мая 2022
Ответ дляCoffee is Love
А де вашого було призвано?
Coffee is Love• 18 мая 2022
Ответ дляHeksa
Епік вже показав фото з виробництва.
І Лок сказав, що то не їхні плити, а щодо чохлів питання з’ясовують
Хто такий Лок?
lenchik maha• 18 мая 2022
Ответ дляHeksa
Епік вже показав фото з виробництва.
Так себе оправдание... Владелец Эпика один из самых богатых людей Украины , могли бы эти броники производить не для продажи...не обеднели бы, а сотни жизней могли бы спасти . Хотя, о чём это я?
Coffee is Love• 18 мая 2022
Ответ дляHeksa
Ви тему читали? Пенрший пост
Так. Це нічого мені не сказало на жаль.
Ответ дляlenchik maha
Я прочитала ваш пост і пішла погуглила. Інфо про допомогу епіка армії у вільному доступі.
Ответ дляHeksa
Сцыкуны Эпицентр закрыли комменты.
ЛОК кажуть що у жилетах знайдено захист який типу 100% означає що жилети їх виробництва !!!
Коли ви крадете у тих, хто вас захищає, пам´ятайте!!!! Вони повернуться! І прийдуть по ваші голови і душі! Бо коли ви тварі таке робите, ви нічим не кращі від тих самих орків! #Епіцентр
Епіцентр К ограничил(-а) список людей, которые могут оставлять комментарии к этой публикации.