Не шкодуєте що повернулися з дітьми? Тривоги ще і все інше... Як почуваєтеся?
Чашечка чая• 18 мая 2022
Була далеко за кордоном адміністративном від свого міста. Зараз дуже рада, що повернулася. Треба жити в нових реаліях. Дім є дім.
Lisi4ka_ksjy• 18 мая 2022
Я не виїжджала. А знайома з Димера (там, де була окупація, вбивства) повернулась, як тільки зняли посилену коменданську (після вигнання орків). Людина хотіла додому, навіть знаючи, що в її домі жили ті тварюки.
А ще одна знайома вже третій місяць в Німеччині, боїться повертатися. Хоча в її місті прильоти ракет були лише в перший місяць, а військ не було.
Це я до того, що все індивідуально. Ніхто, окрім Вас, не прийме це рішення.
ku4eravaku4erava• 18 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
В какой город вернулись? Как с продуктами, овощами?
Чашечка чая• 18 мая 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Київ. Значно краще, ніж було
Unmistakable• 18 мая 2022
Вернулась пару дней назад из Польши. Мы из Чернигова, но поехали к моим родителям в Житомир. Мне комфортнее тут, на родной земле. Очень рада, что вернулась.
Я не выезжала. Не знаю. По друзьям...
Одна кума из Харькова вернулась. Сначала во Львове неделю, а вот на днях уже домой, в Харьков. Была в Германии. Счастья - полные штаны. Она дома!
Вторая - Мукачево. Страдает. Будет пробовать снова ехать, хочет в Канаду. Была в Словакии.
Вам просто в Украину или домой? Есть разница по-ходу. И от города не зависит.
Ответ дляNeweve
Я не выезжала. Не знаю. По друзьям...
Домой в Украину.