Ответ дляД.Леся
Біля Башні на площі Європейській ’Львівська цукерня’
На вул.Пирогова ресторан Марсель - дуже смачно готують страви з риби
На Пирогова, Артинова та на Київській є грузинські ресторанчики.
Біля ринку Урожай є невеличке кафе, орієньовно вул.Келецька, 1 - перехрестя з вул.Пирогова
Дякую !
Колючая Роза• 19 мая 2022
ресторан la cucina на Янгеля,58. От центра не оч далеко. В будний день в обед почти всё занято. Но цены там, скажем, киевские) Брали ребрышка, очень вкусные