Olgusya• Изменено 19 мая 2022

Купувати цю оправу?

В мене короткозорість. Обираю тільки світлу, бо чорна мені грубо, зовнішність неконтрастна.
Результат:
вже голосів: 159
118 (74.21%) Не личить
28 (17.61%) Личить
13 (8.18%) Важко сказати
ARAIL• 19 мая 2022
А може інший колір? Цей якось не дуже, а форма гарна.

автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляARAIL
А мене саме колір зачепив. Він акварельний, зі вкрапленнями бірюзового, персикового та молочного.
serebro16-72be• 19 мая 2022
Як дитячі окуляри
автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляserebro16-72be
Як дитячі окуляри
mena• 19 мая 2022
Ответ дляOlgusya
мені здається, щоці окуляри будуть Вам до лиця лише у випадку кардинальної зміни зачіски (інший яскравіший колір волсся і обов´язкова укладка)
Luda72• 19 мая 2022
Вам будет хорошо в оправе, которая в верхней части будет в светло-коричневых или голубых тонах, а по низу - светлый полупрозрачный беж
Олечка79• 19 мая 2022
Ваша внешность слилась с цветом этой оправы. Категорическое нет .
Но это мое мнение

ARAIL• 19 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Щось ніяк. Спробуйте темніший: шоколадного кольору, табачного.
автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляmena
Кардинальної зміни не буде) Ношу класичне каре, завтра до перукаря освіжити. На фото несвіжа голова
автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляLuda72
Не бачила таких
mena• 19 мая 2022
Ответ дляOlgusya
тоді шукайте іншу оправу. ця Вас не прикрашає, на жаль. і все завдяки кольору
автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляARAIL
Ну ось шоколадний. Але форма мені не подобається
alena2013• 19 мая 2022
Сама форма идет, но по цвету вы слились с этой оправой. И мне кажется, что нужно брать изящнее, эта грубоватая и утяжеляет овал лица.
akaalla• 19 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Эта лучше намного
ARAIL• 19 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Так, колір цікавіший, але форма якась підстаркувата)
Luda72• 19 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Не бачила таких
alena2013• 19 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Не ваша форма. А есть лисички, кошечки, как первая, но потоньше?
автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляalena2013
На жаль, не бачила котячої витонченішої. Вони всі товсті. Ось майже невагома оправа, але форма геть інша і мені не подобається
alena2013• 19 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Не то((

автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляLuda72
фото
Дякую
автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляalena2013
Не бачила
автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляLuda72
фото
Шкода, що це не котики/лисички
автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляmena
А така?
Николь1986• 19 мая 2022
А мне понравилось: и цвет к волосам интересно пляшет, и форма классная.
Luda72• 19 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Переносье на первом фото слишком грубое, на втором - слишком высоко, удлиняет нос, выберите прямое аккуратное переносье, не «давящее» на лицо
автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляНиколь1986
Моїй подружці теж сподобалося. Ось пише:
Леска• 19 мая 2022
Форма гарна, а з кольором щось би інше
ickpa• 19 мая 2022
Из тех что вы показали - первый вариант - лучший.
olyagol• 19 мая 2022
Ответ дляOlgusya
И мне очень понравилась оправа, несмотря на то, что оправа бледная, вы становитесь ярче, на других фото, где другие оправы, все бледненько и скучненько. Вам нравится? Это главное, в конце концов, надоест, поменяете.
автор Olgusya • 19 мая 2022
Ответ дляolyagol
Так, мені подобається вона. В магазині дуже виділялася з-поміж інших